Анонси / Новини / У відеозверненні ректор ЗНУ Микола Фролов запросив абітурієнтів завітати на День відкритих дверей в онлайн-форматі

03.12.2020 15:33

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) готують масштабний проєкт із проведення Дня відкритих дверей в режимі онлайн. У своєму відеозверненні ректор Миколи Фролова звернувся до абітурієнтів і запросив їх приєднатися до цього важливого заходу вступної кампанії-2021.

- Шановна молодь, шановні випускники шкіл, шановні батьки! 5 грудня о 10.00 запрошую вас на зустріч зі мною в онлайн-форматі на День відкритих дверей у ЗНУ, – зазначив Микола Олександрович. – Ми готові відповісти на всі запитання, які стосуються вашого майбутнього навчання в нашому університеті.

Чекаю на ваші питання. Зокрема, їх можна буде поставити під цим роликом на youtube. Питайте про все, що вас цікавить, турбує, особливо в цих складних ковідних умовах. Ми про все вам розповімо, надамо всі потрібні роз’яснення. Чекаємо на вас на Дні відкритих дверей ЗНУ в режимі онлайн.

Переглянути ролик можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=d_aFne8YQ-w