Анонси / Новини / Центр інтенсивного вивчення іноземних мов запрошує на підготовчі курси для складання єдиного вступного іспиту

09.12.2020 15:49

У слухачів курсів Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) є можливість швидко та якісно підготуватись до вступного іспиту й почуватись більш впевнено. Підготовчі курси для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу до магістратури дають можливість покращити свій рівень володіння іноземними мовами. Центр працює вже не перший рік, і за цей час навчання в його стінах пройшла велика кількість студентів. Тут гарантують якість наданих послуг і професіоналізм викладацького складу. Зауважимо, що викладачами Центру був накопичений значний досвід, розроблені нові ефективні методики інтенсивного вивчення іноземних мов.

Такі підготовчі курси будуть працювати з грудня по червень. Заняття проводяться онлайн. Розклад занять узгоджується з кожною групою окремо, а кількість слухачів у групі – від 10 осіб. Відзначимо, що програма навчання передбачає опанування стратегії роботи з текстами, лексикою, граматикою, виконання типових завдань та тестів. Вартість навчання: 80 академічних годин – 2400 грн; 60 академічних годин – 1800 грн; 40 академічних годин – 1200 грн.

Тож всі, хто хоче опанувати або підтягнути рівень знання іноземної мови можуть звертатись до Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, що знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66а, 2 корпус ЗНУ (108 аудиторія, 2 корпус) або за телефоном: 289-12-95, 0662905621.