Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ отримують актуальну інформацію щодо можливого працевлаштування

30.11.2020 09:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування онлайн-зустріч

Традиційно на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває чимало проєктів, направлених на співпрацю з роботодавцями та інформування про можливості працевлаштування для випускників. Тож двадцять шостого листопада відбулася подібна онлайн-зустріч магістрантів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта» факультету соціальної педагогіки та психології з начальником відділу доуніверситетської підготовки та профорієнтації Галиною Микитів. Галина Володимирівна звернула увагу майбутніх випускників на пропозиції Запорізького національного університету, щодо можливості допомоги з працевлаштування.

Магістрантів ознайомили зі структурою сайту ЗНУ, показали, як швидко знайти актуальну інформацію і як нею скористатися. Також їх запросили вступити до Асоціації випускників ЗНУ, учасникам зустрічі розповіли, які переваги і можливості надає членство в асоціація. Під час зустрічі Галина Володимирівна повідомила магістрантів, що з цього року в Запорізькому національному університеті почалась активна робота з Асоціацією випускників ЗНУ і запросила всіх приєднатися до неї. Щоб стати учасником Асоціації, достатньо заповнити анкету випускника за покликанням:

Запросила Галина Володимирівна магістрантів і приєднуватися до сторінок ЗНУ в соціальних мережах:

Фейсбук: https://www.facebook.com/univerzp

Інстаграм: https://www.instagram.com/znu.official/

Телеграм: https://t.me/znu_official

Метою Асоціації випускників ЗНУ, зазначила Галина Микитів, є налагодження співпраці з нашими колишніми студентами, полегшення спілкування між ними та ЗНУ, допомога в працевлаштуванні й залучення випускників до заходів, які проводить Запорізький національний університет. Загалом, вступ до асоціації відкриває перед випускниками широкі перспективи. Приєднавшись до неї, можна стати учасником вже традиційної рубрики «Історія успіху випускників» і поділитися з іншими своїми професійними досягненнями. Знадобиться це й тим, хто шукає роботу. Зокрема, на сторінці служби працевлаштування можна розмістити своє резюме, щоб роботодавці, – а в університеті дуже велика база роботодавців, – підкреслила Галина Володимирівна, – могли їх переглянути та запропонувати здобувачу гідну роботу. Якщо випускники бажають самі переглянути вакансії, що існують, то й їх можна знайти на цій сторінці. А для тих, хто ще не склав собі резюме, тут наведені корисні поради, як це правильно зробити.

«Важливу інформацію знайдуть для себе на сторінці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/ і ті, хто бажає отримати другу вищу освіту», –наголосила Галина Микитів. Зокрема, тут можна дізнатися про можливість підготуватися до ЄВІ з іноземної мови на курсах від центру інтенсивного вивчення іноземних мов, заняття на яких триватимуть із грудня 2020 р. по червень 2021 р. Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (061) 289-12-95 та 066-290-56-21.

Звернула Галина Володимирівна увагу магістрантів і на те, що минулорічні результати ЄВІ будуть дійсні й під час майбутньої вступної кампанії, що дуже важливо для тих, хто мріє про другу вищу освіту. А тим, хто планує знову складати ЄВІ, Галина Микитів повідомила строки реєстрації та складання єдиного вступного іспиту. Реєстрація відбудеться з 11 травня до 3 червня, а основна сесія – із 30 червня до 2 липня.

Розповіла Галина Володимирівна й про нову можливість для тих, хто бажає після закінчення навчання працювати в педагогічній галузі й вже отримав чи збирається отримати освіту за спеціальностями педагогічного профілю. Вона наголосила, що такі студенти мають можливість отримати одноразову адресну грошову допомогу в п’ятиразовому розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Наприкінці зустрічі Галина Володимирівна звернула увагу магістрантів на те, що співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування завжди готові відповісти на будь-які питання, пов’язані з діяльністю відділу. А звертатися потрібно за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського 66 б, навчальний корпус № 2, каб. 209, Телефон: (061) 289-12-96. Провідний фахівець відділу – Оксана Володимирівна Булавіна.

Також під час зустрічі зазначили, що студентам та випускникам пропонується: інформаційно-консультативна комунікація; участь у заходах, що проводяться у вишу для сприяння у працевлаштуванні; участь у спільних проектах між відділом та роботодавцем.

Свою чергою, роботодавцям пропонується: презентація компаній та програм стажування; проведення семінарів, тренінгів для підприємств та кадрових служб; участь у ярмарках вакансій, сприяння у відборі студентів та випускників для працевлаштування та стажування; створення та впровадження спільних програм; заходи спрямовані на розвиток та професійне становлення студентів та випускників, семінари, тренінги, засідання круглих столів, презентації, ярмарки та дні кар’єри, спільні заходи із Запорізьким обласним центром молоді; інформаційно-консультативні зустрічі, бізнес-ігри.