Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ - серед переможців міського конкурсу соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді»

Нещодавно в Запоріжжі завершився традиційний конкурс соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді», у якому щороку беруть участь і представники інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Студенти вишу пробували себе в усіх номінаціях конкурсу – «Буклет», «Відеоролик» і «Плакат», посідаючи призові місця. Цього року на конкурс подали майже 150 робіт. У номінації «Плакат» 2 місце виборола першокурсниця кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Анна Візіренко.

Успіх студентки не випадковий, адже вона, по-перше, має досвід у малюванні плакатів, оскільки часто робила це для шкільних конкурсів. А по-друге, Анна закінчила художню школу та вважає малювання одним зі своїх численних хобі, серед яких на першому місці читання книг, причому, на відміну від багатьох своїх однолітків, перевагу вона віддає традиційній, паперовій книзі.

Нагородження переможців відбулося в парку Трудової Слави, де молодіжний мер Запоріжжя Сергій Ільченко вручив переможцям грамоти та цінні подарунки. Зазвичай нагородження проходить в урочистій обстановці в одному з палаців культури нашого міста, однак через карантин переможцям вручали нагороди на відкритій локації в парку Трудової слави. Нагородження було проведено з дотриманням усіх карантинних вимог: масочного режиму, соціального дистанціювання й за участі обмеженої кількості осіб.

Розповідаючи про свою участь в конкурсі соціальної реклами, Анна зазначила, що тема нинішнього року – більш ніж актуальна для нашого суспільства і, особливо, для молоді. «У наш час дуже багато людей піддаються спокусам, вибираючи алкоголізм, наркотичну або тютюнову залежність, ігроманію тощо, – каже Анна Візіренко. – Напевно, люди намагаються знайти в цьому якийсь легкий шлях до вирішення життєвих проблем. Але куди страшніше, коли все це починається просто від нудьги або неробства. Мені здається, що це одна з головних проблем суспільства. Люди самі руйнують себе»!

Над ідеєю свого плаката під назвою «Не дай себе поглинути!» і над його малюванням Анна працювала впродовж тижня й зізналася, що не очікувала потрапити до кола призерів. Сподівається, що в майбутньому знов візьме участь в такому проєкті. Адже дівчині є що сказати своїм одноліткам. «Якщо б всі проблеми можна було вирішити, клацнувши пальцями, – вважає Анна Візіренко, – було б чудово. Але це не так, і збереження планети, її культурної спадщини залежить, загалом, від кожного з нас. Мені здається, що в складній ситуації кожному, перш за все, потрібно зазирнути в себе, подивитися, що саме ти робиш не так, і тоді, я думаю, світ став би куди краще».

Колектив ЗНУ бажає талановитій студентці успіхів як у навчанні, так і в її поза навчальних захопленнях, і, безумовно, подальших перемог в насиченому подіями житті!

Інженерний навчально-науковий інститут