Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили результати VII Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони-2020»

На сьогодні вже відомі результати Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони» - 2020. Цього року він відбувся вже всьоме! Нагадаємо, що конкурс започатковано за ініціативи творчої громадськості Запорізького краю в 2014 році Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University), випускницею якого є поетеса і пісняр Марина Брацило.  Цього року, як і раніше, конкурс проводився за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

Цього разу до участі в ньому долучилася творча молодь  від 15 до 25 років із дев’яти областей України (Вінницька, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Донецька, Київська, Львівська, Рівненська, Харківська) та чотирьох обласних центрів (Дніпро, Запоріжжя, Київ, Львів).

За підсумками конкурсу журі (голова – письменник Іван Андрусяк, м. Київ; співголова – автор-виконавець Віктор Нестерук, м. Київ) переможцями у номінації «Поезія» стали:

Лауреати:

І місце – Овсяницька Ганна Володимирівна, с. Дем’янівка Донецької обл. - м. Запоріжжя;

ІІ місце – Смоляк Валентин Дмитрович (Олександр Скрябін), м. Первомайський Харківської обл. – м. Київ;

ІІІ місце – Банга Іванна Василівна, с. Колочава Закарпатської обл. – м. Броди Львівської обл.

Дипломанти:

- Антоненко Каріна Сергіївна, м. Олександрія Кіровоградської обл. – м.Київ;

- Іванова Анна Олександрівна, м. Кам’янське Дніпропетровської обл. – м. Запоріжжя.

спецприз за патріотичні мотиви в поезії  – Марцинюк Ганна Вавілонівна, м. Березне Рівненської обл. – м. Київ;

спецприз за висвітлення теми збереження родинних цінностей Вовк Ольга Олегівна, м. Львів;

- Ісаєв Ілля Русланович (с. Купріянівка Запорізької обл. – м. Запоріжжя).

Заохочувальна премія «Надія конкурсу» – Козійчук Богдан Романович, с. Спасів Львівської обл.

У номінації «Авторська пісня» переможцями стали:

Лауреати:

І місце – Москаленко Поліна Андріївна, м. Дніпро – м. Київ;

ІІ місце – Ткачук Євгенія Євгеніївна, м.  Київ;

ІІІ місце – Римар Микола Олександрович, с. Слобода-Межирівська Вінницької обл.

Дипломант – Тищенко Анна Андріївна, м. Запоріжжя

Спецприз за написання пісень на слова Марини Брацило – Нестерова Єлизавета Володимирівна, м. Запоріжжя

Організатори конкурсу та весь колектив Запорізького національного університету вітає переможців та зичать їм нових творчих звершень!

Особливістю «Хортицьких дзвонів-2020» є те, що конкурс проводився в умовах пандемії в онлайн-форматі, тому свої винагороди – відзнаки, настільний брендовий календар на 2021 рік та добірку поезій Марини Брацило  конкурсанти отримають поштою. Грошова Премія від Запорізької міської ради – партнера конкурсу – буде перерахована на особисті банківські рахунки конкурсантів.

Офіційне оприлюднення результатів конкурсу здійснили на таких ресурсах: офіційний сайт Запорізького національного університету, поетичний сайт Марини Брацило, сторінка «Хортицькі дзвони» та  група «Марина Брацило» в мережі Фейсбук.