Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбулася відеозустріч із міжнародними партнерами

На факультеті СПП відбулася відеозустріч із міжнародними партнерами

Двадцять шостого листопада на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч із представниками Балтійської Міжнародної Академії (Рига, Латвія). Головною метою зустрічі було обговорення перспектив співробітництва Запорізького національного університету та  Балтійської Міжнародної Академії (БМА). Балтійську Міжнародну Академію представляв директор Відділу комп’ютерного дизайну та мистецтва Михайло Копейкін.

У відеозустрічі взяли участь деканка факультету СПП Ольга Пономаренко, заступниця декана з міжнародної роботи Наталія Мосол, заступниця декана з навчальної роботи Ірина Козич та представники кафедри дизайну – заслужений художник України, доцентка Ірина Гресик, доцентка Лідія Коваль.

Спілкування було плідним та цікавим та завершилося визначенням наступних кроків міжнародного співробітництва.

Факультет соціальної педагогіки
та психології