Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки юридичного факультету – переможці всеукраїнського конкурсу есе

Студентки юридичного факультету – переможці всеукраїнського конкурсу есе

01.12.2020 14:58 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет студентська наука конкурс перемога

Нещодавно стали відомі результати всеукраїнського конкурсу есе на тему «Права людини в епоху штучного інтелекту». Його організатор – ELSA Odesa. ELSA – найбільша у світі міжнародна, незалежна, неурядова, неприбуткова організація, яка об’єднує студентів, що навчаються за спеціальності право та молодих правників. Організація представлена у 44 країнах Європи і має більш, ніж 70 000 учасників. У цьому конкурсі взяли участь студентка 4 курсу юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Аліна Родіна та 1 курсу магістратури Дарина Куліченко.

25 листопада відбулося онлайн-засідання круглого столу, під час якого оголосили імена переможців конкурсу, серед яких – Аліна Родіна, яка посіла почесне 2 місце.

Під час заходу конкурсанти мали змогу презентувати свою роботу перед членами журі, прослухали виступ Христини Кіт – адвокатки, кандидатки юридичних наук, голови Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем». Пані Христина вже 10 років працює у галузі захисту прав жінок.

Юридичний факультет