Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає Дмитра Алексієвського із захистом дисертації та присудженням наукового ступеня доктора технічних наук

Колектив інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) щиро вітає доцента кафедри мікроелектронних та електронних інформаційних систем Дмитра Геннадійовича Алексієвського з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук та присудженням наукового ступеня доктора технічних наук зі спеціальності 05.09.03 – «електротехнічні комплекси та системи», 14 – «електрична інженерія».

Темою дисертаційної роботи, захист якої відбувся у вересні 2020 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.04 у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», став «Синтез електромеханічних систем вітроенергетичних установок з аеродинамічним мультиплікуванням». А науковим консультантом Дмитра Геннадійовича був доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри електричних та електронних апаратів Національного університету «Запорізька політехніка» Петро Дмитрович Андрієнко.
Згідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1471 від 26 листопада 2020 р. про затвердження рішень Атестаційної колегії МОН Дмитру Геннадійовичу присуджений науковий ступень доктора технічних наук.
Шановний Дмитро Геннадійовичу! Колектив інженерного навчально-наукового інституту від щирого серця вітає Вас з успішним захистом докторської дисертації та присудженням ступеня доктора наук! Бажаємо Вам, щоб всі Ваші плани та починання успішно втілювалися в життя, наукова робота приносила саме задоволення, а її результати завжди були затребувані. Зичимо Вам міцного здоров’я, натхненної думки, і звичайно, завжди відчувати підтримку рідних, друзів і колег!

Інженерний навчально-науковий інститут