Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники інженерно-технічного персоналу «Запоріжкокс» стали слухачами курсів від центру післядипломної освіти ЗНУ

У рамках договору між ТОВ «Метінвест Холдинг» та Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочалися курси підвищення кваліфікації за програмою «Правила технічної експлуатації газоочисного устаткування». Організатором занять став центр післядипломної освіти ЗНУ під керівництвом Сергія Ільїна, а викладатимуть слухачам завідувач кафедри прикладної екології та охорони праці інженерного навчально-наукового інституту Геннадій Кожемякін, а також доценти цієї ж кафедри Євгенія Манідіна та Вадим Рижков.

Слухачами курсів, що відбуватимуться в дистанційному форматі за допомогою програми Microsoft Teams, стали 23 особи зі складу інженерно-технічного персоналу ПрАТ «Запоріжкокс». Уже під час першого заняття вони розглянули низку важливих для них питань, таких як класифікація газоочисних апаратів й оцінка ефективності їхньої роботи; осадження частинок пилу в камерах і газоходах; основні умови експлуатації циклонів тощо.
Загалом, під час занять слухачі опанують законодавчі питання в галузі охорони навколишнього середовища та атмосферного повітря, розглянуть яка існує відповідальність за порушення вимог законодавства про охорону атмосферного повітря та правил експлуатації установок очистки газу. Ознайомляться з правилами охорони праці при експлуатації установок очистки газу, а також дізнаються, які існують правила технічної експлуатації установок очистки газу та вимоги до контролю за ефективністю роботи газоочисних установок. Звернуть викладачі увагу слухачів і на типи та принципи роботи установок очистки газу тощо.

Інженерний навчально-науковий інститут