Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели онлайн-засідання вченої ради

На біологічному факультеті провели онлайн-засідання вченої ради

02.12.2020 16:07 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет вчена рада освітній процес кадрові питання

Двадцять дев’ятого листопада на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під головуванням декана Людмили Омельянчик провели вчену раду факультету у форматі онлайн конференції Zoom. Під час заходу розглянули низку нагальних питань щодо аналізу якості успішності навчання в дистанційному форматі та підготовки до зимової сесії, зокрема засоби активізації студентської роботи та застосування ефективних форм проведення занять і контролю знань студентів.

Невдовзі студенти 2 курсу магістратури всіх освітніх програм захищатимуть свої випускові роботи, тому учасники розглянули питання щодо якісної підготовки та організації проведення цього фінального випробовування магістрів, які невдовзі полишать стіни рідного факультету та поповнять лави його випускників.
Навчальний рік закінчується і, незважаючи на карантинні умови сьогодення, наукова робота на факультеті триває і є достатньо плідною. Так. під час вченої ради заслухали та затвердили річні звіти про виконання держбюджетних та госпдоговірних тем та звіти трьох науково-дослідних лабораторій факультету та наукового центру «Екологія».
Профорієнтаційна робота біологічного факультету набуває нових обертів. Обговорені питання щодо проведення 4 грудня зустрічі з майбутніми абітурієнтами у форматі «One day at university» на платформі Zoom.
При обговоренні питання щодо роботи суспільних організацій голова профспілки біологічного факультету доцент Вікторія Перетятько зазначила, що через складу епідемічну ситуацію діяльність профспілки дещо змінилася, наразі актуальним є оформлення страхового поліса, де одним із страхових випадків є первинне захворювання на коронавірусну хворобу.
Розглянули також кадрові питання, бо життя триває, ставить нові виклики, на які факультет з гордістю відповідає підвищенням рівня професіоналізму викладачів, наукової значущості досліджень та новими досягненнями.