Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Національному університеті «Львівська політехніка» відкрили навчальний пункт Школи Конфуція ЗНУ

03.12.2020 15:18 Все Школа Конфуція ZNU Zaporizhzhia National University Школа Конфуція співпраця із закладами вищої освіти Навчальний пункт Школи Конфуція ЗНУ

Жовтень 2020 р. відзначився ще одним кроком вперед щодо розвитку Школи Конфуція ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на теренах України. Так, 16.11.2020 р. уклали договір про спіробітництво між Запорізьким націонаним університетом та Національний університетом «Львівська політехніка». Предметом договор є створення у Львові навчального пункту Школи Конфуція ЗНУ з вивчення китайської мови, культури та традицій Китаю, спільних науково-педагогічних досліджень, профорієнтаційної та інформаційно-розяснювальної роботи. Метою співпраці є поєднання зусиль науково-педагогічної спільноти, зміцнення міжнародних зв’язків освітніх закладів України та Китаю. Сторони поклали в основу співпраці культурний обмін.

Школа Конфуція ЗНУ має надавати методичну та кадрову підтримку спільно проводити просвітницькі заходи організовувати тренувально-розважальні табори відпочинку з поєднанням освітніх програм. За ініціативи Школи Конфуція, в канікулярний період будуть формувати серед слухачів Шоли та Навчального пункту туристичні групи охочих вдосконалювати знання з китайської мови. До цією роботи можуть залучатися викладачі та волонтери з набуття нових компетентностей загальнопедагогічного спрямування. 1 грудня 2020 р. розпочалися заняття в облаштованих аудиторіях філії з використання методичних матеріалів, наданих Школою Конфуція ЗНУ. У січні 2021 р. планується проведення спільного навчально-методичного семінару з організації та забезпечення освітнього процесу в Навчальному пункті.