Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей

12 грудня об 11.00 в Запорізькому металургійному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбудеться online-зустріч адміністрації і викладачів коледжу з майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками. Ставши учасником Дня відкритих дверей, ви зможете дізнатися про строки вступної кампанії 2021, почуєте як стати студентом коледжу на базі 9 чи 11 класів, отримаєте інформацію щодо документів, необхідних для вступу тощо.

Окрема увага приділятиметься спеціальностям, за якими можна отримати освіту в ЗМФК ЗНУ. Ви зможете ознайомитися з умовами навчання та проживання в гуртожитку, а також дізнаєтеся про співпрацю Запорізького металургійного фахового коледжу з провідними підприємствами міста, зокрема ПАТ «Запоріжсталь», та про перспективи працевлаштування випускників коледжу. Приєднуйтеся, і у вас з’явиться можливість поставити будь-які питання стосовно цьогорічної вступної кампанії, навчання в Запорізькому металургійному фаховому коледжі тощо й отримати на них кваліфіковані відповіді.
Оnline-захід відбудеться на платформі Zoom.
Ідентифікатор конференції: 97907425742,
код доступу: 2020.