Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ відбувся день відкритих дверей

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ  відбувся день відкритих дверей

Щомісячне проведення днів відкритих дверей стало вже доброю традицією для адміністрації та викладачів Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). І ось, четвертого грудня старшокласників та їхніх батьків знов гостинно зустріли директор ЗГЕФК ЗНУ Віктор Черненко, заступник директора з навчально-виробничої роботи Сергій Іванов, завідувач механічного відділення Людмила Бургман, завідувач енергобудівельного відділення Світлана Гавриленко, завідувач відділення економіки та ІТ Алла Кухтарєва, завідувач підготовчими курсами Алла Топач та відповідальний секретар відбіркової комісії Альона Луценко.

Щоб надати можливість старшокласникам хоч на якийсь час відчути себе студентами коледжу, було вирішено провести день відкритих дверей не в online-форматі, а безпосередньо в коледжі. А для того, щоб цей захід був безпечним для гостей і співробітників ЗГЕФК ЗНУ, працівники коледжу приділили значну увагу дотриманню встановлених на час карантину правил безпеки. Перед початком заходу приміщення були ретельно провітрені та дезінфіковані; зберігалася обов’язкова дистанція півтора метри між учасниками, всі присутні були в захисних масках тощо.

Організатори заходу звернули увагу гостей, що навчання в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі – це можливість отримати освіту за сучасними та популярними на ринку праці спеціальностями, такими як видавництво та поліграфія; прикладна механіка; будівництво та цивільна інженерія; теплоенергетика; галузеве машинобудування; гідроенергетика; фінанси, банківська справа та страхування; маркетинг; підприємництво, торгівля та біржова діяльність; облік і оподаткування. А навчання здійснюється як за денною, так і за заочною формами.

Учасників заходу ознайомили з особливостями вступної кампанії-2021, зокрема, з тим, які саме документи необхідно подати до вступу і коли це потрібно зробити. Альона Луценко звернула увагу присутніх на строки проведення ЗНО та іспитів, зазначила, які дисципліни складатимуть абітурієнти, щоб стати студентами Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ, як на базі 9, так і на базі 11 класів.

Окрему увагу було приділено підготовчим курсам, що діють у ЗГЕФК ЗНУ, а саме, можливості якісно підготуватися до вступних іспитів, систематизувати та поглибити наявні знання, і, що важливо, адаптуватися до умов навчання в закладі фахової передвищої освіти ще до того, як стати студентами коледжу.

Гості дізналися й про можливість взяти участь у пробних ЗНО з різних дисциплін в Запорізькому національному університеті, про умови навчання, проживання в гуртожитку, і, звичайно, багато цікавого про різноманітне і незабутнє студентське життя. Напевно запам’ятаються учасникам і цікаві фільми та презентації про коледж, а також екскурсії його лабораторіями та аудиторіями. Захід завершився відповідями на питання, які цікавили майбутніх студентів та їхніх батьків.

Традиція проведення днів відкритих дверей триває, і вже в лютому місяці Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ знову гостинно відчинить двері для своїх майбутніх студентів та їхніх батьків.

Інженерний навчально-науковий інститут