Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ організували для дошкільнят передноворічне свято

08.12.2020 15:51 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж освітній процес практика

Яскраві костюми, фізичні вправи, а головне – чудовий настрій: студенти 3 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Іван Вітковський і Руслан Лаврій в рамках проходження виробничої практики у закладі дошкільної освіти «Вогник» організували передноворічне свято для малечі.

Хлопці навчили дітей виконувати вправу «Планка», допомогли здолати кольоровий тунель, грали в ігри та естафети. Організувати для дошкільнят свято, зацікавити їх та вдало комунікувати – справжнє мистецтво! Та практикантам це вдалося. Наші студенти – спортсмени, мужні і суворі ззовні, займаються справжньою чоловічою роботою – водолази на рятівній станції, але мають великі добрі серця. І якнайкраще вони це проявили саме під час проходження цьогорічної практики.

«Коли в серпні весь 3 курс обирав бази практик, студенти Іван Вітковський та Руслан Лаврій відразу визначилися: вони забажали попрацювати в дошкільному заклад. І ось, із перших днів у садочку Вогник хлопці завзято долучились до практичних занять із дошкільнятами. Поступово, зважаючи на їхні педагогічні здібності, керівниця практики від закладу дошкільної освіти Вікторія Зінченко дозволила хлопцям самостійно складати та проводити заняття з дітлахами», – розповіла керівниця фізичного виховання Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ Олена Есаулова.

Діти та студенти отримали задоволення від спілкування та «співпраці». У поточному семестрі, це було останнє заняття на базі практиці – веселе, креативне, душевне та СПОРТИВНЕ. Нині третьокурсники, а у майбутньому  викладачі фізичної культури Іван та Руслан свою працю з дошкільнятами коментують скромно: «Нам з ними цікаво, а їм з нами». «Ось такі вони, наші студенти-спортсмени, – зазначають представники ЕПФК. – Дошкільнятам бажаємо здоров’я, а студентам успіхів під час складання сесії!».