Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бакалаври факультету соціальної педагогіки та психології готуються до вступу до магістратури

11.12.2020 14:02 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність онлайн-зустріч

Дев’ятого грудня пройшла онлайн-зустріч випускників бакалаврату факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) з начальником відділу довузівської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Галиною Микитів. Організаторами заходу стали декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко та заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету Олена Лещенко.

Учасниками заходу стали студенти-бакалаври різних освітніх програм факультету соціальної педагогіки та психології («соціальна педагогіка», «графічний дизайн», «театральне мистецтво», «дошкільна освіта» та «початкова освіта»).

Під час онлайн-зустрічі випускники дізналися про процедуру вступу до магістратури, як підготуватися до успішного складанні ЄВІ з іноземної мови задля вступу до магістратури, як ЗНУ сприяє випускникам у пошуку роботи, про переваги членства в Асоціації випускників ЗНУ.

Студенти ознайомились із рубрикою «Працевлаштування» на сайті ЗНУ, яка містить таку інформацію: де можна знайти роботу, як підготувати та розмістити власне резюме чи портфоліо робіт, підготуватись до співбесіди тощо.

Учасники заходу були вдячні начальнику відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галині Микитів за змістовну й актуальну інформацію. Наприкінці зустрічі студенти задали уточнюючі питання та надали зворотній зв’язок щодо необхідності курсів іноземної мови особисто для них. Цей зворотній зв’язок дав зрозуміти, що бакалаври факультету соціальної педагогіки та психології зацікавлені в підвищенні рівня своєї англійської мови та в цілеспрямованій підготовці до вступу до магістратури факультету.