Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти кафедри теплоенергетики та гідроенергетики в дистанційному форматі склали атестаційний екзамен

Атестаційний екзамен, який складають магістранти кафедри теплоенергетики та гідроенергетики спеціальності «Гідроенергетика», – це підсумок освітньої діяльності з підготовки здобувачів ступеня вищої освіти магістра. Зазвичай випускники складали його в стінах інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), та цього року, у зв’язку з епідемією, він вперше відбувся в online-форматі.

Під час атестаційного іспиту в аудиторії інженерного навчально-наукового інституту перебували лише члени екзаменаційної комісії, а саме: її голова - заступник директора філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» Леонід Оніпко; заступник голови – завідувач кафедри теплоенергетики та гідроенергетики Андрій Чейлитко, доценти цієї ж кафедри Віталій Радченко та Олександр Осаул, а також технічний секретар - старший лаборант кафедри теплоенергетики та гідроенергетики Надія Куриліна, а студенти знаходилися вдома біля своїх комп’ютерів.

Те, що атестаційний екзамен відбувався в дистанційному форматі, у жодному разі не вплинуло на його проведення. Як завжди, підсумковий іспит мав комплексний характер та передбачав виконання атестаційних кваліфікаційних випробувань, які ефективно і надійно визначили рівень освітньої та професійної підготовки магістрів зі спеціальності «Гідроенергетика». Питання, на які відповідали майбутні магістри, стосувалися дисциплін, що формують необхідний рівень кваліфікації, а саме, основи наукових досліджень в теплоенергетиці тагідроенергетиці; екологічні аспекти гідроенергетики; інноваційні технології в гідроенергетиці; діагностика електрообладнання електричних станцій; гідроелектродинаміка; моделювання гідроенергетичних об`єктів.

Перший етап підсумкової атестації магістрантів спеціальності «Гідроенергетика» лишився позаду, а попереду в них – захист магістерських робіт, тож кафедра теплоенергетики та гідроенергетики бажає своїм випускникам гідно представити наукові розробки та досягти успіху на професійній ниві.

Інженерний навчально-науковий інститут