Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ знайомились із фототерапією

15.12.2020 16:19 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ онлайн-тренінг фототерапія

Несприятлива ситуація у країні, що спричинена поширенням Covid-19, викликала значну кількість стресових ситуацій як серед педагогічного колективу, так і серед студентів коледжу. Саме тому, практичний психолог Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Марина Желтова було проведено онлайн-тренінг «Стрес в об’єктиві».

Метою тренінгу було ознайомити учасників з поняттям стресу та його проявами в щоденному житті; стадіями стресу; усвідомити різницю понять стресостійкість та резіліенс. Практична частина онлайн-тренінгу включала діагностику власного стресу за допомогою метафоричних асоціативних карток та беспосередньо фототерапію.

Фототерапія – це один із методів арт-терапії, що допомагає людині у вирішенні складних ситуацій шляхом створення фотографій чи колажів. Учасники тренінгу самостійно створювали світлини та намагались знайти свій комфортний шлях до подолання стресу.

Наприкінці онлайн-тренінгу кожен мав готовий план дій для боротьби з негативним станом та нові інсайти. Незважаючи на онлайн-формат тренінгу, він забезпечив участь як педагогічних працівників  коледжу, так і студентів і навіть їхніх батьків.