Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП магістранти під час кваліфікаційних вистав продемонстрували свої таланти й професійні компетентності

Днями на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися кваліфікаційні вистави здобувачів вищої освіти рівня підготовки «магістр» 2020 року. Свою майстерність на сцені навчального корпусу № 8 демонстрували магістри другого року навчання (керівники курсу –доцент кафедри акторської майстерності та дизайну, заслужена артистка України Стадніченко Н. В. і старший викладач кафедри акторської майстерності та дизайну, заслужений артист України Гончаров В. М.)

Талановиті виступи акторів Запорізького національного університету оцінювало компетентна державна екзаменаційна комісія у складі: директора-художнього керівника Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру, заслуженого діяча мистецтв України, Віталія Івановича Денисенка (голова комісії),. кандидата педагогічних наук, доцента, декана факультету соціальної педагогіки та психології Ольги Вікторівни Пономаренко; доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри акторської майстерності та дизайну Галини Василівни Локарєвої; кандидата педагогічних наук, доцент, доцента кафедри акторської майстерності та дизайну, заслуженої артистки України Надії Василівни Стадніченко; старшого викладача кафедри акторської майстерності та дизайну, заслуженої артистки України Наталії Петрівни Соколовської. Технічний секретар комісії – старший лаборант кафедри акторської майстерності та дизайну ЗНУ Гриценко В.В.

Того дня на сцені увазі журі представили 5 різножанрових вистав, за допомогою яких студенти-магістранти продемонстрували свої таланти й професійні компетентності, здобуті за роки навчання. Розпочався іспит –виставою «Наші друзі люди» за п’єсою Бернара Веве ( тривалість – 1 год. 10 хв.), у якій були задіяні Ю. Прилуцька та А. Касьянов. Наступною була  вистава «Маленькі подружні злочини» за п’єсою Еріка Емануеля Шмітта. (тривалість – 1год. 30 хв.). У ній взяли участь К. Сай та Є. Кулик. Далі увазі журі презентували хореографічну виставу за відомим романом Оскара Уайльда «Портрет Доріана Грея». Упродовж 40 хвилин за допомогою хореографічних зображальних засобів цю історію відтворили Ю. Тітов, Ю. Прилуцька. А. Касьянов, В. Ситник і К. Якимець

Наступною стала вистава «Панночка» за п’єсою Н. Садур,що тривала 2 год. 30 хв.). У ній ролі виконували Ю. Прилуцька, Ю. Тітов, К. Якимець, В. Ситник, А. Касьянов та Є. Кулик. Останньою кваліфікаційною виставою цього дня стала театральна постановка «Щедрик-щедрик, щедрівочка» за віршами українських дитячих поетів, яка тривала 50 хвилин. У виставі були задіяні К. Якимець і В. Ситник. Члени екзаменаційної комісії схвально відгукнулися про талановитих студентів, які за час навчання в ЗНУ розвинули свої здібності, здобули досвід і планують присвятити своє подальше життя служінню мистецтву. Члени комісії відзначили успіхи магістрантів, а також побажали їм успіхів у професійному житті.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: