Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Іноземна мова в умовах дистанційного навчання в ЕПФК: досвід викладачки Олени Бережко

18.12.2020 13:28 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж освітній процес онлайн-вікторини квести

Онлайн-вікторини та квести, інтерактивні презентації та ігри. Так проходять пари з іноземної мови у студентів Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Інтерактивно та активно їх проводить викладачка Олена Бережко.

«На заняттях з іноземної мови я використовую різноманітні сайти та платформи задля кращого засвоєння матеріалу. Наприклад, на 1 курсі студенти готували творче завдання у вигляді  презентації  на тему “Cuisines of different countries”. Кожен студент обрав країну та розповів про особливості її кухні», – зазначила Олена Бережко.

Також на різних курсах викладачка практикує платформу «Kahoot». Це освітня платформа на основі ігор, яка дозволяє за лічені хвилини легко створювати ігри та вікторини, ділитися та грати в них.

Наприклад, у рамках підготовки до складання ЗНО з групою 2 курсу викладач проходила вікторину на цій платформі для того, щоб перевірити вивчені слова з теми «People and society». «Цей ресурс дуже зручний, тому що студенти можуть одразу побачити свій результат та подивитися, яке місце вони посіли серед одногрупників», – вважає викладачка.