Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ відбулася зустріч майбутніх абітурієнтів з дирекцією вишу

21.12.2020 08:50 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут зустріч з дирекцією профорієнтаційна діяльність

Сімнадцятого грудня в online-форматі відбулася зустріч майбутніх абітурієнтів із дирекцією інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). На заході, у якому взяли участь понад дев’яносто старшокласників, були присутні в.о. директора інженерного навчально-наукового інституту Олександр Федченок, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Галина Микитів, заступник директора з виховної та профорієнтаційної роботи Роман Воляр, заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЗНУ Микола Світанько,  завідувачі кафедр, викладачі, студенти-активісти інженерного навчально-наукового інституту.

На початку заходу до учасників звернувся в.о. директора Олександр Федченок, який запросив гостей до віртуальної екскурсії кафедрами та лабораторіями інженерного навчально-наукового інституту. Цю відеоподорож подарували гостям талановиті студенти Олександр Сагулякін, Мирослав Клюквачов, Юлія Приходько та Іван Шурліков. Завдяки відео, старшокласники змогли оглянути корпуси інженерного навчально-наукового інституту з висоти пташиного польоту, спостерігати за роботою демонстраційної моделі баштового крану; оглянути зразки металу та інших порід, подивитися, як із тиглю ллється у форму розплавлений метал; побачити унікальне діюче обладнання кафедр тощо.

Під час виступу, який супроводжувався демонстрацією слайдів, Олександр Іванович приділив увагу кожній з освітніх програм. Усі вони, і технічні, і економічні, підкреслив Олександр Федченок, поєднують теоретичні знання з практичною діяльністю під час практик на підприємствах Запоріжжя, Запорізької області, України.

Були відзначені й такі переваги інженерного навчально-наукового  інституту, як можливість навчатися за програмою подвійного диплому й отримати по закінченню навчання диплом ЗНУ та диплом одного з європейських вишів. Розповів в.о. директора і про можливості отримувати крім академічної стипендії ще й додаткові, зокрема, стипендію ТОВ «Метінвест Холдинг», а також звернув увагу на сторінки інженерного навчально-наукового інституту на сайті університету.

Свій виступ начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Галина Микитів розпочала з привітання гостей, і передусім тих, хто планує обрати для подальшого навчання одну зі спеціальностей інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. Галина Володимирівна приділила увагу рекомендаціям щодо підготовки до вступу до ЗНУ й на конкретних прикладах за допомогою слайдів продемонструвала, де саме можна знайти потрібну інформацію. Крім того, Галина Микитів запросила учнів на 4-місячні підготовчі курси до ЗНО, розповіла про переваги участі в безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО-2021 і про те, як зареєструватися на них online. Також Галина Володимирівна повідомила, що після закінчення пробних тренінгів планується проведення аналітичного семінару щодо найчастіших помилок учасників, що неодмінно допоможе вступникам покращити свої знання.

Переважна більшість питань, які задали гості, торкалась нової освітньої програмі «Архітектура та містобудування», тому Галина Микитів більш детально розповіла про творчий іспит із цієї спеціальності та про можливу організацію підготовчих курсів для вступу на неї. Завершуючи виступ, гостя запросила старшокласників звертатися зі своїми питаннями до телеграм-каналу вступників ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

На завершення зустрічі модератор надав слово заступнику відповідального секретаря приймальної комісії ЗНУ Миколі Світаньку, який коротко розповів про особливості вступної кампанії 2021 року і закцентував увагу учасників заходу на деяких моментах вступу на основі повної загальної середньої освіти. Микола Вікторович повідомив, що правила прийому до ЗНУ, зокрема й до інженерного навчально-наукового інституту, будуть оприлюднені до кінця 2020 р. Він звернув увагу присутніх на основні моменти вступної кампанії, супроводжуючи розповідь демонстрацією слайдів із переліком спеціальностей та сертифікатів ЗНО. Микола Світанько підкреслив, що, з урахуванням епідеміологічної ситуації, інформація про зміни строків вступної кампанії буде оперативно розміщуватися на сайтах приймальних комісій і надсилається на електронні адреси вступників, тому e-mail, який абітурієнти вказують при реєстрації електронного кабінету, обов'язково має бути актуальним. Микола Вікторович порекомендував всім бути уважними й «тримати руку на пульсі», починаючи з моменту реєстрації електронного кабінету і до наказу про зарахування.

Завершуючи подію, Олександр Федченок побажав усім учасникам здоров’я, успіхів у навчанні та запросив їх у квітні 2021 року на День абітурієнта ЗНУ.

Інженерний навчально-науковий інститут