Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулась онлайн-прем’єра мюзиклу «Неймовірний рік або зовсім неноворічна історія» в онлайн-форматі

22.12.2020 10:14 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University центр культури свято відкриття ялинки новорічний мюзикл

Дев’ятнадцятого грудня, на день Святого Миколая, у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували урочисте привітання з Новим, 2021, роком та цим відкрили головну університетську ялинку біля спортивно-оздоровчого корпусу в онлайн-форматі. Цього року, попри карантинні обмеження й неможливість влаштувати масштабні святкові заходи, представники адміністрації ЗНУ за сприяння проректора з наукової роботи ЗНУ Геннадія Васильчука та під керівництвом ректора Миколи Фролова вирішили подарувати студентам, викладачам і співробітникам вишу свято в онлайн-режимі.

Співробітники центру культури під керівництвом його директорки Юлії Янько 19 грудня провели пряму трансляцію на youtube-каналі підрозділу церемонію урочистого відкриття ялинки. Під час трансляції всіх представників ЗНУ привітали із прийдешніми новорічними і різдвяними святами, побажавши всім здоров’я, наснаги, успіхів і удачі, натхнення, реалізації найзаповітніших мрій і бажань в наступному році. А також – затишку і добробуту в родинах, процвітання і нових перемог, аби цей рік був радісним і щедрим, приніс піднесення, багато вірних друзів та радісних вражень, адже  новорічні свята – це час, коли кожному хочеться отримати трохи щастя в подарунок. Аби допомогти всім максимально поринути в атмосферу новорічних свят організатори подбали про встановлення новорічних окрас студмістечка ЗНУ: традиційну головну ялинку вишу, святкові вітрини спорткомплексу, ялинку-новорічну іграшку на студентській площі, ілюмінаційні арки між спортивним корпусом і навчальним корпусом № 1.

Також 19 грудня на каналі центру культури ЗНУ в прямому ефірі відбулася трансляція мюзиклу «Неймовірний рік або зовсім неноворічна  історія»: Тож, усі охочі мали змогу переглянути виступи талановитих учасників  вокальної та хореографічної студій центру культури в онлайн-форматі. Персонажі мюзиклу «Неймовірний рік або зовсім “неноворічна” історія»: Кай та Герда, Бабуся та Дистанційне навчання, Меган та Принц Гаррі, Братик Тік-Ток, Дід Ковід та Святий Миколай показали в новорічній атмосфері казки «Снігова королева» як відсвяткувати 2020 рік, попри карантинні обмеження. Актори мюзиклу продемонстрували свої вокальні, танцювальні здібності, акторські вміння й навички, гострі сучасні проблеми дистанційного навчання, боротьби з коронавірусом, сучасні тренди в соціальних мережах та останні події у світі та політиці.

Чимало щирих подяк прозвучали на адресу творців чудового новорічного мюзиклу. Скажімо, за словами проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука, внесок центру культури в організацію натхненного святкового настрої важко переоцінити. А ось декан факультету журналістики Віктор Костюк додав: «Дякую творцям новорічного мюзиклу за творчість і оптимізм. Прекрасний сценарій і майстерна гра виконавців. Усім здоров’я і кохання в Новому році».

Організаторами цього мюзиклу виступила ціла команда колективу центру культури ЗНУ під керівництвом директора Юлії Янько. Над сценарієм працювали: Ірина Осипчук (керівник студії), Вікторія Лагутіна (фахівець), Наталія Ольховська (факультет журналістики); оператор і монтажер –Антон Осадчук (провідний фахівець); режисер, режисер-постановник: Ірина Осипчук (керівник студії), Вікторія Лагутіна (фахівець), Антон Осадчук (провідний фахівець); звукооператори: Віталій Троян, Олександр Коваленко. Треба відзначити і неперевершену роботу акторів мюзиклу. Серед них: Кай – Мирослав Клюквачов (Інженерний навчально-науковий інститут), Герда – Юлія Чудновець («Національний університет Запорізька політехніка»), Бабуся та Дистанційне навчання – Любов Науменко (факультет журналістики), Меган Маркл – Олександра Сидір (економічний факультет), Принц Гарі – Максим Власенко (історичний факультет), Тік-Ток – Сергій Пивоваров (факультет соціальної педагогіки та психології), Дід Ковід – Костянтин Вельможко (економічний факультет), Святий Миколай – Едуард Бойко (факультет соціології та управління, аспірант).

Запис святкових подій можна переглянути за покликаннями: