Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ завершився ІІ етап Всеукраїнського шекспірівського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проектів імені В. Кейса

22.12.2020 10:37 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Український міжуніверситетський шекспірівський центр конкурс молода наука

Український міжуніверситетський шекспірівський центр повідомляє про завершення ІІ етапу Всеукраїнського шекспірівського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проектів імені В. Кейса, який проводиться на базі ЗНУ згідно з наказом МОН України № 1439 від 19.11.2020.

На конкурс подано 61 роботу від представників 16 університетів України, в тому числі від Київського національного університету імені Тараса Шевченка (6), Державного університету «Житомирська політехніка» (4), Криворізького державного педагогічного університету (4), Львівського національного університету імені Івана Франка (3). Незмінним лідером за кількістю учасників залишається Запоріжжя: 22 проєкти було представлено студентами Запорізького національного університету, 7 – Класичного приватного університету. Це й не дивно, адже саме місто Запоріжжя, де протягом 10 років успішно працює креативна команда ентузіастів під керівництвом професорки Наталії Торкут, сьогодні справедливо вважається центром українського шекспірознавства, добре відомим далеко за межами нашої держави.

До складу журі конкурсу ввійшли всесвітньовідомі фахівці з літературознавства, театрознавства і художнього перекладу, зокрема професорка Ірина Римма Макарик (Університет Оттави, Канада), професорка Наталія Жлуктенко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), професор Максим Стріха (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), професор Олександр Пронкевич (Чорноморський національний університет імені Петра Могили), професорка Ольга Бандровська (Львівський національний університет імені Івана Франка), професорка Майя Гарбузюк (Львівський національний університет імені Івана Франка). Голова журі – професорка Наталія Торкут (Запорізький національний університет). Із результатами ІІ етапу можна ознайомитися на сайті Український шекспірівський портал (shakespeare.in.ua). Фінал (ІІІ очний етап) відбудеться у режимі відеоконференції 26 грудня 2020 року (посилання на Zoom можна знайти на сайті Український шекспірівський портал). Організатори конкурсу вітають фіналістів, бажають їм успішних виступів і здоров’я! Хай переможуть найкращі!