Головна сторінка / Викладачі / Андросова Олена Федорівна

Андросова Олена Федорівна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра управління персоналом і маркетингу

Доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Розклад консультацій

• Понеділок 11.00-12.00, ауд. 117, 5 корпус

Дисципліни

• Корпорації на фінансовому ринку
  • Фінансовий ринок
  • Аналіз фінансово-господарської діяльності
  • Сегментація міжнародного ринку
  • Кадрове діловодство в системі управління персоналом
  • Паблік рилейшинз

Біографія

Закінчила Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут, отримала диплом інженера-викладача будівельних дисциплін (м. Дніпропетровськ).

Закінчила Запорізький державний технічний університет факультет післядипломної освіти, отримала диплом інженера-економіста (м. Запоріжжя).

Захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності «Економіка, організація і управління підприємствами » (м. Київ).

PhD Diploma of Doktor Philosophi.

Захистила докторську дисертацію зі спеціальності «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Присвоєно вчене звання доцента у грудні 2008 р.

Обрана членом-кореспондентом Академії економічних наук України зі спеціальності «Фінанси» у травні 2010 р.

Обрана Академіком Академії економічних наук України зі спеціальності «Фінанси» у липні 2020 р.

Професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування з жовтня 2020 р.

Підвищення кваліфікації та стажування:

1. Празький інститут підвищення кваліфікації 20.11 по 27 11.2016 р.
  2. Запорізький національний університет, 14. 11 по 15.12 2017 р.
  3. ПрАТ «Запоріжабразив». 06.09.21-07.10.21.
  4. Університет менеджменту м. Варна Болгарія. 26.07.2021 -27.08. 2021

Наукова робота

З метою удосконалення викладання дисциплін підготовлено до друку та опубліковано 1 навчальний посібник з грифом МОН у співавторстві: «Банківські операції» (2006 р.) та навчальний посібник «Проектне фінансування» (2015р.), а також 50 методичних видань з дисциплін, які викладаються.

За період з 1995 р. опубліковано 1 спільна монографія: «Трансфер технологій як інструмент реалізації інноваційної діяльності» (2006 р.); одна одноосібна монографія «Стратегія формування ефективної корпоративної культури підприємств машинобудування: теорія і практика в умовах мінливого середовища» (2019 р.); прийнято участь у 20 колективних монографіях України та за кордоном, опубліковано понад 150 статей у наукових фахових виданнях; прийнято участь у 75 наукових Міжнародних та Всеукраїнських конференціях.

Опубліковано понад 50 наукових праць зі студентами. Маю авторське право на навчальний посібник «Банківські операції» 2018 р.

Має наступні основні відзнаки:

• Грамота Запорізької обласної ради (2006 р.).

ORCID 0000-0002-2727-2474

Інформація надана економічним факультетом