Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-філологи та школярі Запорізької школи № 95 стали помічниками Святого Миколая для вихованців дитячого будинку-інтернату

24.12.2020 15:02 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет співпраця зі школами благодійна акція

День Святого Миколая – одне з найбільш шанованих християнських свят, яке традиційно відзначають 19 грудня. Радість, відчуття родинного тепла та затишку і надія на диво, яку і діти, і дорослі завжди бережуть у своєму серці – це прикметні риси Дня Святого Миколая, які надихають на добрі вчинки і світлі помисли. До цієї дати студенти філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вже традиційно провели благодійну акцію «Подаруй дитині свято – стань помічником Святого Миколая» та завітали до дитячого будинку-інтернату для дітей з особливими потребами, який знаходиться на Великому Лузі.

Напередодні свята студенти провели різноманітні заходи з метою збору коштів. Усі охочі мали змогу поповнити «скарбничку» для подарунків Святого Миколая. Цього року до благодійної акції традиційно приєднались і школярі запорізької школи № 95 (вчителі школи – Марина Нікітенко та Олена Сушко).

Спільними зусиллями, зібравши необхідну суму грошей для купівлі подарунків та смаколиків, 21 грудня викладачі та студенти привітали хлопчиків та дівчаток дитячого будинку-інтернату зі святом.

На жаль, карантинні обмеження не дали можливості привітати малечу зі святом традиційною веселою новорічною розважальною програмою, але на зібрані кошти студентами та школярами були придбані смаколики та невеличкі подарунки.

Доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко відзначила: «Благодійна акція дозволила студентам, майбутнім учителям-словесникам, і школярам справді відчути себе помічниками Святого Миколая. Представники філологічного факультету дуже вдячні всім небайдужим, які приєдналися до благодійної акції, і вітають усіх викладачів та студентів з прийдешніми святами. У добро треба не тільки вірити й бажати його, треба робити добрі справи... Разом ми можемо більше».

Філологічний факультет