Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ відбулася зустріч з абітурієнтами

На юридичному факультеті ЗНУ відбулася зустріч з абітурієнтами

24.12.2020 16:31 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна робота співпраця зі школами онлайн-зустріч

На юридичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) дуже багато уваги приділяється профорієнтаційній роботі, зокрема постійно проводяться online-зустрічі з випускниками шкіл. Активними учасниками цієї роботи є й студенти факультету. Ось і цього разу вони запросили до участі в online-зустрічі своїх друзів та рідних, які вже незабаром обиратимуть для себе майбутні професію та місце навчання. До заходу приєдналися учні шкіл із міст Запоріжжя, Львова, Херсону, Мелітополь, Молочанська, Енергодару, Оріхова тощо.

На початку online-зустрічі декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць подякувала присутнім першокурсникам за те, що вони обрали для себе саме юридичний факультет, і запросила їх активно брати участь у акції «Приведи друга до ЗНУ».

Про Запорізький національний університет та власне юридичний факультет розповіла вступниками завідувач кафедри історії і теорії держави та права Лариса Удовика. Вона зазначила, що Запорізькому національному університету вже майже 90 років і з 24 грудня 2004 р. він ще й має статус національного. «Сьогодні, – підкреслила Лариса Григорівна, – ЗНУ є одним із найкращих університетів України, де навчаються понад 17 тис студентів більш ніж за 110 освітніми програмами». Лариса Удовика звернула увагу вступників на те, що на офіційному сайті ЗНУ за покликанням https://www.znu.edu.ua/ вони завжди зможуть отримати детальну інформацію про університет.

Окрему увагу Лариса Григорівна приділила розповіді про юридичний факультет, який є одним із найкращих в Україні. Вона зазначила, що факультетом керує доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, член-кореспондент академії правових наук Тетяна Олександрівна Коломоєць. Високий рівень професорсько-викладацького складу кафедри, серед яких є відомі практики-юристи, надає можливість готувати висококваліфікованих і конкурентоспроможних юристів, а навчання на факультеті здійснюється в тісному поєднанні теоретичної та практичної підготовки.

Про те, які можливості надає Запорізький національний університет абітурієнтам, щоб якісно підготуватися до ЗНО, розповіла начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Галина Микитів. Галина Володимирівна звернула увагу гостей на те, як можна стати учасником безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО в Запорізькому національному університеті. Зокрема, вона зазначила, що на сторінці https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=52016&lang=ukr&news_code=znu-zaproshu---usikh-okhochikh-do-uchasti-v-bezkoshtovnikh-probnikh-treningakh-iz-zno розташовано графік проведення online-тренінгів з біології, хімії, фізики, географії, іноземної мови, історії України, математики. Тут можна знайти й необхідну абітурієнтам відеоінструкцію та пам’ятку стосовно того, як користуватися системою Moodle ЗНУ. Щоб стати учасником тренінгів, зазначила Галина Микитів, потрібно зареєструватися, зробити це необхідно до 27 грудня.

«Якщо після проходження тестування вступники помітять недостатній рівень знань із деяких предметів або тем, – підкреслила Галина Володимирівна, – в абітурієнтів буде ще достатньо часу на те, щоб це виправити. А зробити це можна, зокрема, на чотиримісячних курсах які триватимуть в Запорізькому національному університеті з 18 січня по 23 травня». Всю необхідну інформацію стосовно курсів можна знайти на сторінці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

Розповіла Галина Микитів абітурієнтам і про те, де саме вони зможуть отримувати оперативну інформацію щодо вступу до Запорізького національного університету. Зокрема, вона звернула увагу на групу в телеграмі, сторінку на Facebook, YouTube-канал та на сайт приймальної комісії: https://pk.znu.edu.ua/

Наприкінці зустрічі  студенти поділилися з абітурієнтами причинами, чому саме вони обрали юридичний факультет Запорізького національного університету та враженнями про навчання. Студенти відзначили якісну освіту, цікаві й корисні для майбутньої професійної діяльності дисципліни, можливість паралельно отримати освіту за іншою спеціальністю тощо.

Завершуючи захід, Лариса Удовика побажала всім здоров’я й висловила сподівання що, незабаром викладачі факультету зустрінуться зі сьогоднішніми гостями, але вже як зі студентами юридичного факультету.