Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбулися звітні конференції з практики студентів спеціальності «Початкова освіта»

Днями на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися звітні конференції з практики студентів спеціальності 013 «Початкова освіта». Незважаючи на те, що практика проходила в дистанційному форматі, всі студенти змогли реалізувати завдання практики.

Так, студенти 2 курсу під час звітної конференції доповідали про свої успіхи і виклики в ході навчальної практики до спецкурсу «Навчання через гру». Протягом практики студенти формували вміння та навички застосування ігрових і діяльнісних методів навчання, які необхідні майбутньому вчителю під час планування та здійснення освітнього процесу.

Студенти спостерігали відеоуроки на освітянській дистанційній платформі для учнів початкових класів і навіть спробували себе в ролі вчителя Всеукраїнської школи онлайн. Крім того, студенти створювали власні фрагменти уроків, в яких застосовували ігрові методи навчання та діяльнісний підхід.

Студенти 3 курсу отримували досвід проведення уроків не тільки з платформи Всеукраїнська школа онлайн, а й з платформи «Навчаємось вдома». Під час аналізу переглянутих уроків студенти порівнювали найкращі здобутки вчителів та ресурси онлайн-платформ.

Найважливішим є те, що студенти, незважаючи на дистанційну форму практики, змогли провести пробні уроки в мікрогрупах в форматі «ділової гри» на платформ ZOOM, де кожен відчув себе в ролі «вчителя» та «учня». До того ж, студенти змогли створювати конспекти та проводити уроки на основі діяльнісного та інтегративного підходу, які є провідними в Новій українській школі.

Керівники навчальної та виробничої практики – завідувачка кафедри дошкільної та початкової освіти Лариса Сущенко, доцент Юлія Зубцова та старший викладач Олена Андрющенко – пишаються успіхами студентів та бажають студентам подальших звершень.

Юлія Зубцова,

доцент кафедри дошкільної та початкової освіти