Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбувся залік з акторської майстерності для студентів спеціальності «Сценічне мистецтво»

Двадцять четвертого грудня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся залік з акторської майстерності для студентів 2 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» (керівник курсу – Наталія Соколовська, куратор – Костянтин Кузьмин).

Цього дня на сцені навчального корпусу № 8 відбулися чотири  театралізовані постановки. Першим виступом стала вистава за уривком із п’єси Чехова А.П. «Пропозиція» (дійові особи: Степан Степанович Цибухів – Цибрик Микита, Іван Васильович Ломов – Крохмаль Григорій, Наталя Степанівна – Екслер Дар’я). Далі другокурсники представили уривок із п’єси Старицького М.П. «За двома зайцями» (дійові особи: Проня – Марюхна Єлизавета, Голохвастов – Алтухов Денис, Явдокія Пилипівна (мати) – Кушкіна Єкатєрина, Прокіп Свиридович (батько) – Резніченко Ілля, Химка – Перепьолкіна Олександра, Наталка та Настя (подруги) – Доронович Єлизавета та Пруглова Таїсія).

Далі в рамках заліку студенти представили на сцені уривок з новели Стефана Цвейга «Гувернантка» (дійові особи: Старша сестра – Пруглова Таїсія, Молодша сестра – Перепьолкіна Олександра, Мати – Година Поліна, Отто – Беркоз Данило, Фройляйн – Доронович Єлизавета). Залік завершився інсценізацією уривку з п’єси Івана Карпенко-Карого «Безталанна» (дійові особи: Гнат – Пилипенко Єгор, Варка – Марюхна Єлизавета, Софія – Година Поліна, Дем’ян – Резіченко Ілля, Омелько – Беркоз Данило, Параска (Подруга Софії) – Кушкіна Єкатєрина, Парубки: Степан – Маковський Влад, Харитон – Алтухов Деніс, Дівчата – Доронович Єлизавета, Пруглова Таїсія, Перепьолкіна Олександра).