Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованці ЗНУ – серед активістів молодіжної міської ради Запоріжжя

Вихованці ЗНУ – серед активістів молодіжної міської ради Запоріжжя

24 грудня депутати Запорізької міської молодіжної ради обрали нового молодіжного голову, а також – секретаря, заступника молодіжного голови. Цього разу керувати активною міською молоддю довірили випускнику юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Анатолію Шашкову.

Нагадаємо, що до цього 4 роки Запорізькою міською молодіжною радою керував Сергій Ільченко, секретарем була Анна Сердюкова та заступником молодіжного голови був Олексій Чубенко. За цей час реалізували більш ніж 450 проєктів. На початку діяльності міської молодіжної ради бюджет на молодіжні заходи складав 480 тис грн, а зараз бюджет на молодіжні заходи на 2021 рік складає 3 млн 500 тис грн. А загальна сума на молодіжні програми 2021 року складає 17 млн грн.

Та зараз на Запорізької міської молодіжної ради чекають великі зміни! Новообраний молодіжний голова Анатолій Шашков має багато ідей щодо розвитку Запорізької міської молодіжної ради. Допомагатимуть йому нові секретар Анастасія Долгополова, заступник молодіжного голови Денис Демидов та вся велика команда молодіжної міської ради.

Для Запорізького національного ця подія має велике значення. Адже Анатолій - випускник Запорізького національного університету юридичного факультету та факультету менеджменту. Анастасія – випускниця ЗНУ, біологічного факультету (бакалаврат) і факультету менеджменту (магістратура), а зараз вона – керівник коворкінг-центру ЗНУ. Варто відзначити, що ще під час навчанням у виші вони вирізнялися неабиякими досягненнями в освітній і соціальній діяльності. Зокрема, обидва створювали й успішно реалізували десятки проєктів, завжди були завзятими активістами. Саме такі люди потрібні Запорізькій міській молодіжній раді.

Також щиро вітаємо Дениса Демідова, який зараз навчається на факультеті соціології та управління й незабаром успішно завершить університет.

Колектив Запорізького національного університету пишається своїми талановитими й активними випускниками й студентами, а також бажає всій команді Запорізької міської молодіжної ради успіхів, натхнення та наполегливості в досягненні нових цілей.