Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Переможець національної премії Global Teacher Prize Ukraine-2020 в номінації «Вибір українців» Андрій Олійник високо оцінив співпрацю із ЗНУ

У рамках роботи «Школи професійної майстерності майбутнього вчителя-словесника», що діє на філологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), нещодавно відбулась онлайн-зустріч із переможцем національної премії Global Teacher Prize Ukraine-2020 у номінації «Вибір українців» Андрієм Олійником. Близько сотні учасників приєдналися до цього заходу, адже  можливість поспілкуватися зі спікером викликала зацікавлення не тільки у студентів-філологів та молодих викладачів нашого університету, але й у представників Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Досвід молодого, креативного й закоханого у свою професію Андрія Олійника, який із задоволенням поділився секретами своєї майстерності, став мотивуючим для студентів, майбутніх учителів.

За підсумками зустрічі координаторка проєкту «Школи професійної майстерності майбутнього вчителя-словесника» Ірина Бакаленко «вручила» (відправила «Новою поштою») молодому вчителю Подяку від ректора Запорізького національного університету Миколи Фролова, ювілейну книгу «Літопис Запорізького національного університету» та смаколики «Запорізька Січ».

У відповідь на сторінці соцмережі Фейсбук з’явився відгук Андрія Олійника: «Неймовірно вдячний за такий поважний презент! Для мене велика честь мати на своїй поличці унікальний «Літопис Запорізького національного університету»! Щира вдячність всьому керівному складу університету, викладачам, студентам за таку високу оцінку моєї роботи, крутезні емоції та дуже цінний досвід!».

У планах колективу філологічного факультету. зокрема доцентки Ірини Бакаленко наступного року продовжити діяльність «Школи професійної майстерності майбутнього вчителя-словесника» і надати можливість студентам і молодим викладачам переймати досвід провідних вчителів України.