Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науково-педагогічні представники біологічного факультету підбили підсумки своєї діяльності в 2020 році

30.12.2020 15:59 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет вчена рада наукова діяльність академічна доброчесність

Двадцять дев’ятого грудня на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося передноворічне засідання вченої ради. Декан факультету Людмила Омельянчик привітала колектив із прийдешніми святами та побажала міцного здоров’я, натхнення, наснаги, родинного затишку й особистого щастя.

Разом із тим Людмила Олександрівна зауважила, що процвітання та успіх біологічного факультету – це спільна праця всіх його співробітників. Тому кожен викладач має працювати над збільшенням особистого внеску в науковий потенціал факультету, зокрема у наступному році мати щонайменше одну публікацію в міжнародних наукометричних базах Scopus та Web of Sciens.

Учасники засідання підбили підсумки захисту магістерських робіт за 6 освітніми програмами, затвердили звіти голів екзаменаційних комісій та проаналізовані основні зауваження з метою врахування у майбутньому.

Дистанційне навчання триває та виходить на свій підсумковий етап – на заліково-екзаменаційну сесію. Отже, під час Вченої ради акцентували увагу на дотриманні принципу академічної доброчесності й обговорили основні заходи щодо запобігання корупції та хабарництва.

Наукова діяльність факультету – один із пріоритетів його роботи. І підбиття її підсумків напередодні Нового року свідчить про те, що незважаючи на складні  умови 2020 року, по’вязані із карантинним заходами, ефективність наукової  роботи факультету не знизилась, лише набула нових, інколи більш сучасних форм.

Отже, науково-педагогічні працівники біологічного факультету перебувають у постійному русі та відкривають для себе нові можливості, новітні технології, відповідають на виклики сьогодення та вибудовують перспективи на майбутнє. Адже біологічний факультет як ніхто інший розуміється на адаптаційних можливостях та необмеженому потенціалі до вдосконалення, притаманному всьому живому.