Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ЗНУ влаштували новорічне свято для вихованців будинку дитини «Сонечко»

Викладачі та студенти ЗНУ влаштували новорічне свято для вихованців будинку дитини «Сонечко»

Викладачі та студенти ЗНУ влаштували новорічне свято для вихованців будинку дитини «Сонечко»
04.01.2021 09:55 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму факультет соціальної педагогіки та психології благодійність соціальна акція свято

Двадцять восьмого грудня, напередодні Нового року та Різдва Христового, викладачі та студенти кафедр фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму й акторської майстерності та дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) допомогли в організації і проведенні новорічного свята для вихованців будинку дитини «Сонечко».

Ролі головних героїв святкового заходу – Діда Мороза та Снігуроньки – виконали студенти 1 курсу Єгор Шалдунов і Катерина Кондрікова. Діти розповідали їм вірші та водили хороводи довкола красуні-ялинки.
Свято було яскравим та веселим, у дітей і дорослих в душі залишилося тепло, світло та надія на щасливе майбутнє. Учасники заходу висловлюють щиру вдячність його організаторам: завідувачу кафедри фізичного терапії та ерготерапії, професору Надії Богдановській, доценту кафедри фізичної терапії та ерготерапії Олені Бессарабовій, доценту кафедри акторської майстерності та дизайну Людмилі Білозуб і заслуженій артистці України, викладачу кафедри акторської майстерності та дизайну Марії Нестулій.

Схожі новини