Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ЗНУ влаштували новорічне свято для вихованців будинку дитини «Сонечко»

Двадцять восьмого грудня, напередодні Нового року та Різдва Христового, викладачі та студенти кафедр фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму й акторської майстерності та дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) допомогли в організації і проведенні новорічного свята для вихованців будинку дитини «Сонечко».

Ролі головних героїв святкового заходу – Діда Мороза та Снігуроньки – виконали студенти 1 курсу Єгор Шалдунов і Катерина Кондрікова. Діти розповідали їм вірші та водили хороводи довкола красуні-ялинки.
Свято було яскравим та веселим, у дітей і дорослих в душі залишилося тепло, світло та надія на щасливе майбутнє. Учасники заходу висловлюють щиру вдячність його організаторам: завідувачу кафедри фізичного терапії та ерготерапії, професору Надії Богдановській, доценту кафедри фізичної терапії та ерготерапії Олені Бессарабовій, доценту кафедри акторської майстерності та дизайну Людмилі Білозуб і заслуженій артистці України, викладачу кафедри акторської майстерності та дизайну Марії Нестулій.