Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Із Різдвом Христовим, шановні викладачі, студенти та абітурієнти ЗНУ!

Із Різдвом Христовим, шановні викладачі, студенти та абітурієнти ЗНУ!

06.01.2021 15:27 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання ректора Різдво Христове

Шановні викладачі, співробітники, студенти, вступники Запорізького національного університету! Найщиріше вітаю увесь численний колектив ЗНУ з Різдвом Христовим!

У це світле свято від усього серця бажаю кожному з вас миру і спокою в душі та в домівках, міцного здоров'я, а ще – добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості та всіх благ!
Переконаний, що попереду в нас – численні здобутки й перемоги, яких ми досягнемо разом, спільними зусиллями! Спільно ми продовжимо впевнено рухатись до важливої мети – перетворення Запорізького національного університету на провідний заклад вищої освіти Півдня України.
Хай 2021 рік буде вдалим для всіх нас!

З повагою, ректор ЗНУ Микола Фролов