Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив Запорізького національного університету вітає з Днем народження ректора Миколу Олександровича Фролова

09.01.2021 11:13 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University день народження ректора привітання

Вельмишановний Миколо Олександровичу! Цього урочистого святкового дня Вас вітає з Днем народження весь великий дружній колектив Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – його викладачі, співробітники, студенти й випускники.

Користуємося цією нагодою, аби не лише поздоровити зі святом і щиросердно побажати всього найкращого. Також засвідчуємо Вам свою глибоку повагу та висловлюємо вдячність за Вашу багаторічну невтомну працю, спрямовану на розвиток і процвітання Запорізького національного університету, його становлення як провідного вітчизняного закладу вищої освіти. Дбайливе керівництво, увага до всіх аспектів життєдіяльності університету, опікування справами кожного представника його численного колективу, мудрість, багатолітній досвід роботи на керівних посадах в освітянській галузі – усі ці визначальні риси Вашої діяльності створюють в університеті особливу атмосферу, що сприяє невпинним науковим пошукам, видатним творчим здобуткам викладачів і студентів, послідовному розвитку освітнього процесу, орієнтованому на світові стандарти навчання.
Нехай кожен день буде сповнений життєвими силами та оптимізмом для втілення в життя найсміливіших задумів. Від усього серця бажаємо міцного здоров’я, щастя й радості, хай і надалі Ваш шлях буде сповненим новими злетами й досягненнями, а плідна праця й надалі сприяє успіхам і розвитку Запорізького національного університету.

колектив Запорізького національного університету