Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ – в складі міжнародного наукового товариства Великобританії «The Marine Biological Association»

11.01.2021 10:33 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет наукова діяльність міжнародна діяльність

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) – провідний заклад вищої освіти південного сходу України. Ані пандемія, ані локдаун не зупиняють роботу його викладачів, зокрема, на сьогодні триває плідна наукова діяльність вчених вишу. Про це промовисто свідчить, серед робота представників біологічного факультету.

Наприкінці 2020 року доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів, к.б.н. Олена Бойка стала професійним членом міжнародного наукового товариства Великобританії «The Marine Biological Association» of The United Kingdom. Варто відзначити, що це – ще один крок до визнання нашого ЗВО на світовому рівні та підтвердження кваліфікації його наукових працівників.

Колектив біологічного факультету вітає Олену Анатоліївну із заслуженим визнання її наукових заслуг на міжнародному рівні й бажає їй подальших здобутків і досягнень на обраному шляху.