Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ працює для абітурієнтів консультаційно-реєстраційний центр щодо питань вступу-2021

У ЗНУ працює для абітурієнтів консультаційно-реєстраційний центр щодо питань вступу-2021

У ЗНУ працює для абітурієнтів консультаційно-реєстраційний центр щодо питань вступу-2021
11.01.2021 16:21 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування віртуальний консультативний центр ЗНУ «Вступ -2021» консультаційно-реєстраційний центр ЗНУ безкоштовні пробні тренінги із ЗНО

Із початку року на базі відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування розпочалась діяльність інформаційно-консультаційного центру щодо питань вступу до ЗНУ. (ZNU, Zaporizhzhia National University) Центр працює впродовж року та здійснює організаційну й консультаційну допомогу абітурієнтам при підготовці й проходженні ЗНО.

Варто відзначити, що основною платформою підготовки до успішної участі в ЗНО-2021 та вступу до вищого навчального закладу є відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування університету. За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галини Микитів, тут можна здійснити реєстрацію на пробне зовнішнє незалежне оцінювання та взяти в них участь. Загалом, пробні ЗНО є дуже важливими для підготовки абітурієнтів до участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Адже вони надають змогу учасникам дізнатися, як проходитиме ЗНО-2021. Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання зможуть: ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристиками і структурою сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року; виконати пробний текст і попрактикуватися в заповнені бланків відповідей; навчитися ефективно розподіляти час при виконанні тестового завдання; отримати правильні відповіді та дізнатися про результат тестування; оцінити власний ступінь готовності до походження ЗНО.

На базі закладу вищої освіти проходять безкоштовні пробні тренінги з усіх предметів, включених до переліку ЗНО. Цього року, задля дотримання карантинних обмежень, захід проходитиме в онлайн-режимі. Перевага пробних тестувань у ЗНУ полягає в тому, що результати абітурієнтів перевіряють фахівці університету й оприлюднюють на сайті ЗНУ, де з ними можуть ознайомитися всі учасники тренінгів. Крім того, участь у таких заходах дозволить майбутнім абітурієнтам вчасно звернути увагу на теми, які потребують додаткового опрацювання й дозволить їм скласти уявлення про їхній загальний рівень підготовки, звернутися за додатковою консультацією зі складної для них теми до шкільних вчителів чи представників університету.

Також у консультаційно-реєстраційному центрі майбутні абітурієнти зможуть отримати вичерпні консультації висококваліфікованих фахівців та допомогу в оформленні потрібних для участі у вступній кампанії документів. Вже кілька років поспіль фахівці підрозділу надають дієву допомогу багатьом майбутнім студентам. Зокрема, вони проводять інформаційно-роз’яснювальні консультації, мета яких – надання цільової допомоги та супроводу в розумінні алгоритму особливостей складання ЗНО та своєчасного інформування абітурієнтів щодо змін, внесених у правила вступу до закладів вищої освіти.

Усі охочі якісно підготуватись до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні можуть взяти участь у пробних тестуваннях на базі Запорізького національного університету. Усі зареєстровані учасники зможуть пройти тестування через систему електронного забезпечення навчання в Запорізькому національному університеті Moodle ЗНУ (https://moodle.znu.edu.ua/) згідно з графіком, розміщеним за покликанням: https://www.znu.edu.ua//2020/slider/graf__k_zno.pdf

Біологія – 11 січня-14 січня 2021 року

Хімія – 11 січня-14 січня 2021 року

Фізика – 14 січня-18 січня 2021 року

Географія – 14 січня-18 січня 2021 року

Іноземні мови – 18 січня-25 січня 2021 року

Історія України – 25 січня-01 лютого 2021 року

Математика – 01 лютого-08 лютого 2021 року

Українська мова та література – 08 лютого-15 лютого 2021 року

За додатковою інформацією щодо безкоштовних пробних тренінгах із ЗНО можна звернутися до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету:

Телефони: (061) 289-12-96, 228-75-41

Emailvdpp_znu@ukr.net

Телеграм-канал: Вступнику ЗНУ 2020-2021: https://t.me/VDPP_ZNU

Сайт відділуhttp://sites.znu.edu.ua/vdpp/

Facebookhttps://www.facebook.com/vdpp.znu

Нагадаємо, що звернутися до консультаційно-реєстраційного пункту ЗНУ можна, завітавши за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 Б, навчальний корпус №2, каб. 204, 209. Графік роботи: понеділок-четвер – із 8.30 до 17.30, п’ятниця – із 8.30 до 16.15 (обідня перерва – з 12.00 до 12.45).

Також на базі консультаційно-реєстраційного центру ЗНУ можна зареєструватись на основну сесію ЗНО у період із 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року. До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде проходити за таким графіком:

Хімія – 21 травня

Іспанська, Німецька, Французька  мови – 24 травня

Англійська мова – 25 травня

Математика – 28 травня

Українська мова і література – 1 червня

Історія України – 4 червня

Фізика – 7 червня

Біологія – 10 червня

Географія – 15 червня

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

Звертаємо увагу, що майбутні абітурієнти можуть зайти на сторінку Віртуального консультативного центру Запорізького національного університету «Вступ-2021» за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/vstup-2017-virtual-consul-centre/, де можна знайти всю необхідну інформацію щодо особливостей реєстрації та складання ЗНО, а також зі питань вступної кампанії 2021 року.

Крім того, для вступників працює консультаційний пункт із питань вступу 2021 за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, навч. корп. 2, ауд. 114, 115; телефон: (061) 228-75-38; е-mail: pk.znu.ua@gmail.com

 

 

Схожі новини