Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує абітурієнтів на дні відкритих дверей

Шановні старшокласники, випускники професійно-технічних училищ, а також всі, хто мріє отримати затребувану в Україні та світі спеціальність і згодом створити успішну кар’єру! Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує вас на дні відкритих дверей, які відбудуться 29 та 30 січня о 12.00. Заходи відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних обмежень і засторог.

Ставши учасником заходу, ви зможете зустрітися з адміністрацією коледжу та його викладачами, дізнатися про особливості вступної кампанії-2021 та про те, як підвищити свій рівень знань, ставши слухачем підготовчих курсів ЗГЕФК ЗНУ тощо.

Ви отримаєте можливість поставити будь-які питання щодо навчання у коледжі; дізнаєтеся про технічні та економічні спеціальності, за якими можна отримати освіту в ЗГЕФК ЗНУ; про перспективи працевлаштування випускників та можливість після завершення навчання стати студентами закладів вищої освіти, зокрема Запорізького національного університету.

Наприкінці заходу всі охочі зможуть відвідати лабораторії, аудиторії та спортивні зали Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ.

Запрошуємо вас стати учасниками днів відкритих дверей, які відбудуться з дотриманням всіх карантинних вимог. Отже, обов’язково візьміть із собою захисні маски!

Заходи відбудуться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10. (зупинка транспорту «Палац культури ЗТЗ»)

Інженерний навчально-науковий інститут