Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі відбулися онлайн Літературні вечорниці

В Економіко-правничому фаховому коледжі відбулися онлайн Літературні вечорниці

13.01.2021 13:18 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж дозвілля Літературні вечорниці

Із кавою, гірляндами та гарним настроєм – так в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) пройшли атмосферні «Літературні вечорниці». Захід у коледжі проводиться вже традиційно, щоправда, вперше – поза межами Декади популяризації філологічних дисциплін. Організувала вечорниці викладачка української мови та літератури ЕПФК Вікторія Орманжи.

Поціновувачі словесності – студенти 2 і 3 курсів коледжу Олеся Громей, Руслана Дітковська, Даніїл Маковоз і Поліна Мороз – читали власні твори, відшукавши в них алюзії на класиків, дискутували із невгамовним Ярославом Євсюковим, ділилися враженнями від прочитаних книг. А доброзичливий відгук і професійну пораду щодо творчості радо надала викладачка української мови й літератури, кандидатка філологічних наук Світлана Доброскок.

На думку студентів, дистанційні заходи, звісно, не такі яскраві, але вони дають можливість живого спілкування, обговорення в колі однодумців. Глибокі переживання, самотність, любов до свого міста, пошук шляху – ці слова лише частково передають порушені студентами теми. Тож, як сказала викладачка Світлана Доброскок наприкінці заходу, «ми самі можемо вчитись у вас, шановні студенти, і бачимо: щоб зрозуміти ваше покоління, треба просто слухати».

Тож долучайтесь до дружнього кола студентів Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ!