Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для абітурієнтів ЗНУ провели пряму youtube-трансляцію «TALKS`и З ДЕКАНОМ» від факультету соціології та управління

13.01.2021 16:08 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність онлайн-зустріч із деканом вступ-2021

Дванадцятого січня на базі факультету соціології та управління Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) для майбутніх абітурієнтів організували онлайн-зустріч  «відкритий мікрофон» з деканом факультету Тетяною Бірюковою.

Онлайн-зустріч мала назву «Talks`и з деканом» і проходила на youtube-каналі факультету. Під час заходу вступники дізнались про переваги навчання на одному з базових факультетів університету, отримали інформацію щодо необхідних сертифікатів, вибору дисциплін для складання ЗНО і вступу-2021 на освітні програми, що відповідають усім європейським стандартам, забезпечують висококласну освіту та успішне подальше працевлаштування.

За словами декана факультету, вже 20 років факультет готує спеціалістів різних галузей, затребуваних в різних куточках України та світу. Саме їхня професіональність є головною позитивною характеристикою, що дозволяє безперешкодно знаходити місця роботи, які підкреслюють їх вміння та навички.

До онлайн-зустрічі долучились також завідувачі різних кафедр факультету: Тарас Бутченко, Євген Цокур, Володимир Скворець, заступник декана з профорієнтаційної роботи Ольга Широбокова, заступник декана з виховної роботи Олена Маловічко, а також – представники студентської ради факультету.

Вони надали інформацію про факультет, а також розповіли про специфіку його освітніх програм, висловивши сподівання побачити учнів у майбутньому як студентів цього факультету. Старшокласники під час заходу мали змогу ближче ознайомитися з особливостями пропонованих освітніх програм, особливостями вступу у 2021 році та навчання, а також отримали відповіді на запитання, котрі їх хвилюють. Представники факультету соціології та управління розповіли про те, як відбувається освітній процес, про можливості кафедр у підготовці політологів, соціологів, про можливість вступити за держзамовленням, про перспективи подальшого працевлаштування за фахом, наукову й освітню діяльність студентів і аспірантів.

Тетяна Бірюкова надала розгорнуту інформацію щодо здобутків і досягнень факультету, міжнародних проєктів, можливостей факультету соціології та управління, якому цього року виповнюється 20 років. Учасники онлайн-зустрічі мали змогу дізнатись про перспективи навчання на факультеті, про кваліфікацію науково-педагогічних працівників факультету, серед яких – 14 докторів наук, професорів і 22 кандидати наук, доценти. Зокрема, вона розповіла про те, в яких галузях можуть себе реалізувати випускники, відзначивши важливість фаху соціолога, політолога й управлінця. На думку декана факультету, отримані на ФСУ знання можна використати у будь-якій галузі і будь-якому напрямі соціальної, бізнесової й управлінської діяльності.

Крім того, заступник відповідального секретаря приймальної комісії ЗНУ, викладач кафедри соціології, кандидат соціологічних наук  Яна Пилипенко відповіла на запитання майбутніх абітурієнтів щодо особливостей вступу цього року, згадавши про можливість подачі електронних заяв для вступу з 14 липня, реєстрацію електронних кабінетів вступників з 1 липня, про мінімальну кількість балів у сертифікатах ЗНО, які дозволяють взяти участь у конкурсному відборі. Також вона пояснила, чи потрібно вказувати пріоритетність заяв для вступу на бюджетну форму навчання, де можна знайти на сайті вишу інформацію про вартість навчання тощо.

Відзначимо, що майбутні вступники – учні шкіл та випускники коледжів – мали змогу під час цієї зустрічі та спілкування з викладачами і студентською радою факультету отримати максимум інформації про факультет соціології та управління й докладно розібратися з такими питаннями, як мінімальний вступний бал, особливості складання фахового вступного випробування, вступ на бюджетну та контрактну форму навчання, переваги й особливості спеціальностей: «Соціологія», «Соціологія медіації та кримінології», «Політологія», «Міжнародна політика та національна безпека», «Соціальна робота», «Європейські філософські студії та креативні індустрії» та «Публічне управління та адміністрування».

Також у рамках цього заходу організували онлайн-конкурс для учасників із розіграшем найкрутішого факультетського «мерчу» (футболок і кухликів із логотипом факультету).

Крім того, голова студентської ради та інші представники факультету відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів щодо студентського життя на факультеті, студентського менторства, демократичності, а також – щодо профорієнтаційних заходів на факультеті й можливості взяти у них участь в онлайн-форматі на youtube-каналі факультету.

Загалом, викладачі факультету у своїх виступах зупинилися на можливостях та перевагах вступу саме на факультет соціології та управління ЗНУ. Своєю чергою, абітурієнти мали змогу отримати вичерпну інформацію щодо якості освіти, навчальних дисциплін на різних освітніх програмах, практичного навчання, фахових компетентностей, можливості вивчати іноземні мови, стажуватись і навчатись за кордоном за програмами академічної мобільності, а також отримали вичерпні відповіді на свої запитання.