Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедр комп’ютерних наук і програмної інженерії ЗНУ зустрілися з представниками компанії «Winstars Technology»

25.12.2020 11:19 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет співпраця з роботодавцями освітній процес

Днями на математичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч викладачів кафедр комп’ютерних наук і програмної інженерії ЗНУ з представниками компанії «Winstars Technology». На заході від ЗНУ були присутні завідувач кафедри комп’ютерних наук Борю С.Ю., гарант освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» Матвіїшина Н.В., гарант освітньо-професійної програми «Інформаційні системи та технології» Чопоров С.В. Компанію «Winstars Technology» на заході представляли: CЕO Софіна Д.В. і Подольський В.Р.

Під час зустрічі представники компанії презентували її науково-педагогічним співробітникам математичного факультету. Зокрема, вони відзначили, що «Winstars Technology» була та є активним двигуном розвитку ІТ-індустрії у Вінниці та прагне побудувати Центр інноваційних технологій світового рівня. Тому такі проєкти, котрі вона реалізує, як «Vinnytsia IT Cluster», «IT VN», «Windim», «Smart IT City», «IT Park VN», «Winstars Lab» і десятки інших ініціатив – це запорука розвитку та становлення міста.

Присутнім розповіли, що компанія має перспективи війти з пропозиціями на ринок ІТ і в Запоріжжі, тому у її представників є потреба в співпраці з математичним факультетом ЗНУ, зокрема з кафедрами, які готують фахівців із розробки програмного забезпечення, фахівців з інтелектуальної обробки даних, фахівців із тестування програмного забезпечення. Із кінця 2017 до весни 2019 року компанія активно розвивалась і створювала різноманітні проекти у аграрній індустрії та електронній комерції. Серед клієнтів компанії з'явились потужні агрохолдинги «Сварог Агро», «МХП», «Кусто Агро» та «ІнАгро», а також такі потужні компанії, як «Компаньйон Фінанс», «Джет Мані» та Team Skill Israel, а також десятки інших проектів та стартапів з США, Ізраїлю, Росії, Австрії, Іспанії, Німеччини, Польщі, Гонконгу та рідної України. Компанія успішно розробляла як програмне забезпечення так і гаджети, що дозволило працевлаштувати більше 50 фахівців та відкрити невеликі представництва у Києві, Хмельницькому та Львові, окрім Головного офісу у Вінниці.

Також за час заходу зауважили, що із жовтня 2019 року компанія «Winstars Technology» офіційно стала R&D-центром та почала займатися складними рішеннями в галузі Data Science, IoT (Hardware) та 3D-технологій, а також відкрили для себе новий ринок медичної індустрії. На сьогодні Дослідницько-виробничий центр «Winstars Technology» працює у галузях: медицини, агросекторі, електронної комерції, розумних міст, а також бере участь у стартапах будь-якої складності. Саме тому на сьогодні компанія відчуває необхідність у програмістах зі знанням PHP, Pyton , Vue Js, unity 3d, C#, Kotlin, Swift і React. При цьому дуже цінується ґрунтовна підготовка таких співробітників із математики та фізики. Представники компанії звернулися до математичного факультету ЗНУ, переконані, що саме тут готують фахівців, які відповідають усім потребам сучасного ринку праці.

Під час зустрічі представники математичного факультету запропонували укласти Договір про співпрацю та Договір про проведення практики студентів. Також під час обговорення йшлося про можливість організовувати майстер-класи, вебінари зі студентами та викладачами, про викладання дисциплін фахівцями-практиками на ОП «Комп’ютерні науки» та «Інформаційні системи та технології». У результаті представники компанії «Winstars Technology» висловили неабияке зацікавлення у співпраці з математичним факультетом Запорізького національного університету.