Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр культури привітав колектив університету святковою програмою «Новорічний ЗНУ-2021»

15.01.2021 15:42 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University факультети центр культури свято Новорічний ЗНУ-2021

Чотирнадцятого січня Запорізький національний університет  зібрав гостей на святкування старого Нового року у прямому ефірі YouTube-каналу центру культури ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), де відбувалося яскраве шоу «Новорічний ЗНУ 2021».

Попри карантинні обмеження всі охочі змогли приєднатися до атмосфери свята, що відбувалося у форматі новорічного вогника та об’єднало його учасників й глядачів.

Організатори святкової програми – колектив центру культури ЗНУ під керівництвом його директорки Юлії Янько. На новорічній сцені цього вечора сяяли зіркові таланти студентів ЗНУ, а керували всім цим захопливим дійством давно знайомі й улюблені ведучі: ведучий ефіру інтернет-радіо «Юніверс», вихованець факультету журналістики Віктор Посунько, а також Слава Задорожня (факультет журналістики), керівник багатьох молодіжних проєктів Антон Назаренко та випускник факультету соціології та управління, активіст Едуард Бойко.

Дитяче шампанське у келихах традиційно підкреслило новорічну атмосферу. А його гості мали змогу поспілкуватися із Вєркою Сердючкою ( у її ролі був Костянтин Вельможко, економічний факультет) та її матусею (Любов Науменко, факультет журналістики). Разом із хореографічною групою дівчат артисти створювали атмосферу свята, танцюючи під іноземні хіти, жартували, ділилася секретами новорічної кухні, де, на їхню думку, обов’язковими атрибутами мають бути такі святкові страви, як холодець, олів’є, картопелька… А ще, «Вєра» пригадала, як святкувала Новий рік у студентські роки. Насамкінець вони побажали ЗНУ і його колективу міцного здоров’я як у Бика у році прийдешньому.

Вітали учасників свята з Новим роком й співаки та співачки – вокалісти центру культури Максим Власенко (історичний факультет), Анастасія Лишнікова та Катерина Іванченко (ФІФ), Алла Яременко (факультет журналістики), Артур Конкін (філологічний факультет) та інші. Гості мали змогу потанцювати під пісню «З Новим роком, Запоріжжя» та хіти українських і зарубіжних виконавців, виступи музичних і хореографічних колективів, танцювальних дуетів, як-от новорічні ельфи тощо.

Серед них були як вихованці вокальної студії центру культури, учасниці шоу «Miss University-2020», так і гості – хореографічна студія «The Mask», студія ірландського та американського степ-танцю «TapАrtDance» під керівництвом Дмитра Кругляка. А ще, веселі міми розважали гостей своїми яскравими пантомімами. А тим часом ведучі в залі оптували гостей та учасників свята на предмет бажань на новий 2021 рік й ставили безліч інших запитань.

Першим серед опитаних свої думки висловив Єгор Гуков – новообраний голова студради ЗНУ. Його ведучі привітали з обранням і запитали, як він себе почуває у цій новій ролі. Єгор запевнив, що має багато планів та проєктів, які прагне реалізувати у новому році. Студентству ЗНУ він побажав побільше сил і нових яскравих емоцій. І, звісно, – завжди вчасно складати сесію.

Свої щирі побажання колективу ЗНУ цього вечора висловили представники всіх факультетів та інженерного навчально-наукового інституту. Звичайно, найпершими пролунали побажання здоров’я й щастя. Також учасники «Новорічного вогника» аби життя було наповнене чудесами, і, неодмінно, щоб не були обділені грошима. Вони бажали факультетським колективам також продовжувати виявляти свої таланти, аби мати змогу частіше бачитися з близькими, зичили цікавих подорожей та авіаперельотів, а також – розкрити всі таємниці щастя та успіху. А ще – бажали, аби усі прикрості залишилися в старому році, а новий був найкращим. Студенти факультету іноземної філології привітали учасників свята на різних мовах із Новим роком, зичили вони й процвітання великій дружній родині ФІФ та ЗНУ!

Цікавилися інтерв’юєри й тим, що б написали студенти в листі до Діда Мороза? Або які новорічні традиції є в їхніх родинах, на факультеті? У відповідях йшлося про те, як гарно разом прикрашати ялинку, а подекуди студрада факультету збирається напередодні свята Нового року й дарує подарунки один одному, й багато інших приємностей. Що відбувається після бою курантів? Дехто запускає феєрверки, починає обмінюватися подарунками, а хтось – першим ділом куштує святкові салати.

Розповідаючи про свої новорічні мрії, студенти також відзначили, що не так важливо, де зустрічати Новий рік, адже не місце, а люди, з якими його зустрічаєш, мають найбільше значення, а це – найкращі друзі: однокурсниці й однокурсники.

На запитання: «Чи вірите у новорічну магію?» – пролунала впевнена відповідь, що так, вірять. Лише перед новорічними святами, коли на вулиці прохолодно, а на душі – тепло, трапляються новорічні дива.

Наприкінці заходу на новорічний вогник ЗНУ завітали й Дід Мороз із Снігуркою. Вони привітали молодь і порадили всім загадати бажання, які обов’язково здійсняться у 2021 році.

Переглянути запис цього святкового дійства можна за покликанням:

та на сторінці центру культури ЗНУ у соцмережі Facebook:

Олена Хлистун