Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнти-2021 матимуть змогу вступити на навчання за новою освітньою програмою історичного факультету «Діджитал-історія»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) велику увагу приділяють тому, щоб студенти могли опановувати у стінах закладу вищої освіти сучасні спеціальності, які користуються популярністю на вітчизняному ринку праці. Колектив вишу постійно оновлює перелік освітніх програм, відгукуючись на вимоги часу. Так, цього року абітурієнти, зацікавлені в навчанні на історичному факультеті, зможуть зробити свій вибір на користь освітньої програми «Діджитал-історія» (спеціальність 032 «Історія та археологія»).

Звертаємо увагу всіх охочих отримати цікавий та актуальний фах, що для вступу на цю програму потрібно надати такі сертифікати: «Українська мова і література», «Історія України» – обов’язково. На вибір – сертифікат із таких предметів, як «Математика» або «Іноземна мова», або «Біологія», або «Географія», або «Фізика», або «Хімія». При цьому мінімальний прохідний бал становитиме 100.

Цього року абітурієнти можуть вступити на навчання за цією освітньою програмою на денну небюджетну форму.

З усіх питань, пов’язаних зі вступом на дану спеціальність у 2021 році, звертайтеся до приймальної комісії ЗНУ за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, навч. корп. 2, ауд. 114, 115; телефон: (061) 228-75-38; е-mail: pk.znu.ua@gmail.com

Більше інформації щодо цьогорічної вступної кампанії можна дізнатися за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/