Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Близько 300 молодих фахівців отримали дипломи магістрів від факультету СПП

Близько 300 молодих фахівців отримали дипломи магістрів від факультету СПП

18.01.2021 09:54 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультеті соціальної педагогіки та психології випуск магістрів вручення дипло

На цьому тижні на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся черговий випуск магістрів. Свої дипломи отримали майже 280 молодих фахівців, які здійснювали навчання за шістьма освітніми програмами: «Психологія», «Педагогіка вищої школи», «Дошкільна освіта», «Початкова освіта»,  «Соціальна педагогіка», «Театральне мистецтво».

Із них на заочній формі навчалися 212 осіб, за денною формою – 67. Дипломи з відзнакою також отримали 67 випускників магістратури, з яких 15 навчалися за денною формою і ще 52 заочники.

Захист магістерських робіт проходив у змішаному форматі. При чому цього року вперше була застосована дистанційна форма.

Окрім цього, ще 18 студентів магістратури, що навчаються за додатковим набором, будуть захищати свої дипломи в березні.

Цього року, у зв’язку з карантинними обмеженнями, не відбулися традиційні урочисті заходи з нагоди вручення дипломів випускникам. Аби отримати свої документи про вищу освіту, магістри завітали до деканату факультету СПП. Тут їх привітали з цією визначною у їхньому житті подією співробітники деканату й побажали магістрам щасливого особистого життя й успішного кар’єрного розвитку.

Олена Хлистун