Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам-магістрам біологічного факультету вручили дипломи

Випускникам-магістрам біологічного факультету вручили дипломи

18.01.2021 13:40 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет вручення дипломів магістрантів

П’ятнадцятого січня на біологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулось урочисте вручення дипломів випускникам магістратури. Захід проходив із дотриманням усіх карантинних вимог й обмежень. Цього року 127 випускників  денного та заочного відділення факультету отримали дипломи магістрів за освітніми програмами: «Середня освіта (Природничі науки)», «Біологія», «Генетика», «Мисливське господарство», «Хімія», «Екологія та охорона навколишнього середовища», із них 10 отримали дипломи з відзнакою.

Випускників привітали представники керівництва факультету, а також викладачі. Вони висловили сподівання, шо отримані знання стануть підґрунтям для блискучого професійного зростання, нададуть випускникам можливість зробити перший крок у доросле життя й продуктивно працювати задля процвітання та добробуту нашої країни.

Привітала випускників із отриманням дипломів магістрів деканка біологічного факультету Людмила Омельянчик. Вона побажала вчорашнім студентам пронести найкращі спогади про роки навчання крізь усе життя та не забувати і не розривати зв’язки з викладачами, рідним факультетом і випускниками. Вітаючи випускників із цим урочистим днем, вона побажала їм успішної професійної самореалізації, щастя, миру і здоров’я. Людмила Олександрівна вручила дипломи з відзнакою 10 випускникам, які досягли найкращих результатів у навчанні.

Участь у врученні дипломів взяли й інші викладачі та завідувачі кафедр. Зокрема, доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Максим Малько вручив дипломи випускникам заочного відділення, професор кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Валерій Домніч –  випускникам-мисливствознавцям, завідувач кафедрою садово-паркового господарства та генетики рослин Віктор Лях вручив дипломи випускникам, які завершили навчання за освітніми програмами «Середня освіта (Природничі науки)» та «Генетика», доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Віра Копійка вручала дипломи випускникам – біохімікам та фізіологам, завідувач кафедри хімії Олександр Бражко – випускникам-хімікам, завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Олександр Рильський вручив дипломи випускникам-екологам.

Відзначимо, що від імені всіх випускників із словами подяки викладачам за навчання, досвід і професійні навички звернулась випускниця Наталя Грома: «Сьогодні для нас закінчуються чудові студентські роки. Рішення про вибір професії стало сенсом життя для кожного з нас. І тепер, коли у нас в руках ці дипломи, ми точно знаємо, ким ми хочемо стати, якій роботі присвятити себе. Навчання в університеті залишиться однією з яскравих сторінок в нашому житті. Ми приїхали в цей виш із різних куточків країни й знайшли тут друзів. Говорять, що саме в студентські роки народжується найміцніша дружба. Ми разом навчались долали труднощі, допомагали один одному порадою і ділом, розвивались і ставали краще. Цінний досвід, отриманий в університеті, стане опорою для нас. Я хочу від імені всіх випускників подякувати нашим викладачам, які не тільки вклали в наші голови знання, а й прищепили любов до біології. Ми обіцяємо брати з вас приклад і гідно справлятися з будь-якими життєвими випробуваннями. Я дякую нашим батькам, які виховали нас, підтримували і дбали про нас всі ці роки. І нарешті, я вітаю своїх однокурсників і дякую їм за те, що вони були поруч і за те, що ми прекрасно провели студентський час».

Після отримання дипломів у випускників була можливість за бажанням зробити фото в мантіях на згадку про пам’ятну подію в їхньому житті.