Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майже дві сотні випускників економічного факультету ЗНУ отримали дипломи магістрів

19.01.2021 15:00 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет магістратура вручення дипломів

Шістнадцятого січня випускники економічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) отримали омріяні дипломи магістрів. Незважаючи на те, що цього року, у зв’язку з карантином, захід провели з дотриманням усіх протиепідемічних обмежень: магістри перебували в аудиторії малими групами – до 10 осіб з дотриманням соціальної дистанції, факультет доклав максимум зусиль, щоб цей день не втратив значущості та для кожного з випускників став по-справжньому святковим.

Цього року 77 випускників денного і 82 випускника заочного відділення економічного факультету отримали дипломи магістрів за спеціальностями: «Фінанси і кредит», «Управління фінансово – економічною безпекою», «Управління проектами», «Облік і аудит», «Міжнародна економіка», «Економіка довкілля і природних ресурсів», «Маркетинг», «Управління персоналом та економіка праці», «Економічна кібернетика». Зокрема, 40 магістрів здобули дипломи з відзнакою (серед них – 23 випускника денної форми навчання та 17– заочної).

На урочистому врученні дипломів для кожної спеціальності із привітальним словом виступила деканка економічного факультету, професорка Алла Череп. Вона щиро привітала випускників, та зазначила, що цей випуск є історичною подією, адже, незважаючи на обмежені умови навчання та епідемічний стан у країні, студенти змогли представити свої кваліфікаційні роботи, достойно захистити їх та отримати омріяні дипломи магістрів. Алла Василівна побажала випускникам успішної реалізації в професії, любові та успіхів в особистому житті, а також закликала не забувати викладачів, університет і гордо нести прапор випускника  економічного факультету ЗНУ.

Декан наголосила, що випускники економічного факультету Запорізького національного університету є затребуваними на ринку праці та більшість із них уже працевлаштовані. Вона зазначила, що на сьогодні є достатня кількість пропозицій і запрошень від роботодавців, тому кожен з бажаючих буде працевлаштований за спеціальністю.

Завідувачі кафедр – д.е.н., професор Іванов М.М., д.е.н., професор Максишко Н.К., д.е.н., професор Бамбіндра Д.І., к.е.н., професор Кущик А.П., виконуюча обов’язки завідувач кафедри д.е.н., професор Проскуріна Н.М. – щиро привітали випускників із закінченням економічного факультету й отриманням спеціальностей, які забезпечать успішне працевлаштування на ринку праці. Завідувачі кафедр акцентували увагу на успіхах випускників у навчанні та побажали їм щасливої дороги, вірних друзів, успіхів у повсякденному житті та щастя.

Колектив економічного факультету ЗНУ звертається до випускників-магістрів із такими словами щирого привітання. Шановні випускники економічного факультету Запорізького національного університету! Вітаємо вас з отриманням дипломів магістра та бажаємо, щоб здобуті знання допомогли досягти справжнього успіху на професійній ниві. Зичимо, щоб у вашому житті все складалося саме так, як ви того бажаєте. Щастя вам, кохання та натхнення! Нехай роки, проведені в стінах економічного факультету, завжди будуть із вами як теплі й веселі спогади, а друзі, яких ви зустріли тут, залишаться з вами на все життя. Ми пишаємося Вами, наші випускники!