Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках дії меморандуму про співпрацю між ЗНУ та ПАТ «Запоріжсталь» для студентів проведуть цікаві та корисні вебінари

У рамках дії меморандуму про співпрацю між ЗНУ та ПАТ «Запоріжсталь»  для студентів проведуть цікаві та корисні вебінари
19.01.2021 18:32 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут стипендіальна програма Метінвест-Холдингу вебінар від ПАТ «Запоріжсталь»

У рамках дії Меморандуму про співпрацю, який був підписаний у травні 2019 року між запорізькими підприємствами «Метінвест-Холдингу» і Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University), приватне акціонерне товариство «Запоріжсталь» ініціювало та продовжує проведення онлайн-тренінгів для студентів, що навчаються в інженерному навчально-науковому інституті та на математичному факультеті Запорізького національного університету за профільними в рамках дії стипендіальної програми «Метінвест Холдингу» спеціальностями.

Взяти участь у вебінарах можуть студенти ЗНУ профільних спеціальностей: інформаційні системи та технології; комп’ютерні науки; цивільна безпека; технології захисту навколишнього середовища; теплоенергетика; електроенергетика; електротехніка та електромеханіка; інженерія програмного забезпечення; металургія; автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.
На січень 2021 року, інформує служба розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь», якою керує Олексій Бакалов, заплановано проведення низки вебінарів для змішаних груп на платформі MS-Teams. Вебінар «Майстерність комунікацій», дуже корисний у будь-який галузі діяльності, відбудеться 21 січня о 15.30. Тривалість проведення вебінару з 13.00 до 15.30. Кількість учасників обмежена, а попередня реєстрація обов’язкова, тож поспішайте перейти за покликанням:
Увага! Реєстрація закінчується 20 січня о 12.00.
Запрошуємо студентів, що навчаються за профільними для холдингу спеціальностями, взяти участь у низці вебінарів, які допоможуть їм отримати нові знання, навички і, безумовно, додатковий шанс для призначення стипендії від «Метінвест Холдинг» на наступний семестр.
Інженерний навчально-науковий інститут

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52881 and cach_timestamp>1614184112
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'