Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розглянули особливості організації наукової роботи студентів і молодих вчених в умовах карантину

20.01.2021 15:57 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова діяльність молода наука Наукове товариство студентів аспірантів і докторантів Рада молодих вчених онлайн-засідання

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) в онлайн-форматі відбулися зустріч проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука з представниками Наукового товариства студентів, аспірантів і докторантів ЗНУ та Ради молодих вчених ЗНУ. Метою зустрічі було обговорення питань щодо особливостей організації наукових заходів за участю студентів та молодих вчених університету в умовах карантину.

Також на зустрічі були присутні начальник науково-дослідної частини Оксана Болдуєва, начальник відділу міжнародних зв’язків Аліна Осаул, заступник директора з наукової роботи та міжнародної діяльності ІННІ Карина Бєлоконь та заступники деканів і наукової роботи Віра Копійка (біологічний факультет), Оксана Гамова (економічний факультет), Олександр Олійник (факультет менеджменту), Анастасія Симонік (факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму), Вікторія Ковпак (факультет журналістики). До речі, Анастасія Симонік та Вікторія Ковпак входять до Ради молодих вчених ЗНУ.

Генадій Васильчук наголосив, що залучення талановитої молоді до наукових досліджень, участі в конкурсах наукових робіт, наукових конференціях та інших заходах є першочерговим завданням усіх причетних до організації наукової роботи студентів та молодих вчених в університеті. Проректор з наукової роботи звернувся до Голови НТ САД ЗНУ Олександра Смирнова та Голови РМВ ЗНУ Сергія Чопорова з проханням більш активно запроваджувати заходи щодо популяризації наукової діяльності серед студентської молоді, сприяти їх залученню до наукової роботи та інноваційної діяльності.

Сергій Чопоров запевнив, що представники РМВ ЗНУ завжди готові забезпечити всебічну підтримку та допомогу талановитим дослідникам серед молодих вчених та обов’язково будуть залучати студентів до усіх наукових заходів організованих Радою.

Олександр Смирнов зазначив, що наразі вирішується питання налагодження більш ефективної взаємодії між студентами, представниками наукових товариств факультетів, та пошуку оптимальних шляхів поширення інформації щодо наукових заходів в умовах дистанційного навчання.

Начальник відділу міжнародних зв’язків Аліна Осаул окреслила можливості налагодження співпраці між молодими вченими нашого університету та іноземних університетів-партнерів, із якими укладено договори про наукову співпрацю. Таких угод в університеті близько 70.

Наприкінці зустрічі Геннадій Васильчук побажав її учасника плідної та злагодженої співпраці та успіхів у науковій діяльності.