Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ – серед розробників методичних рекомендацій із питань відновлення платоспроможності фізичних осіб

20.01.2021 17:02 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет наукова діяльність студентська наука проєктна діяльність

Студенти юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завжди прагнуть до різновекторного професійного розвитку, а тому участь у різних наукових проєктах і розробках для них – звична справа. Зокрема, студенти-магістри мають не тільки хист, а й достатні навички для реалізації себе у багатьох проєктах. Адміністрація юридичного факультету не тільки заохочує студентів до участі у таких заходах, а й активно сприяє цьому.

Серед іншого, партнери юридичного факультету – велика кількість громадських організацій, професійних об’єднань, юридичних фірм, адвокатських бюро, юристів тощо. Завдяки такому широкому партнерству та постійній позанавчальній, переважно, практичній діяльності, студентство має можливість брати участь у різних проєктах.

Одним із них є Проєкт USAID «Трансформація фінансового сектору». Магістри юридичного факультету брали участь у заходах, що відбуваються у його рамках, ще навчаючись на бакалавраті. Так, коли студенти досягли достатнього рівня знань, то з’явилася можливість взяти участь у спільному Проєкті USAID «Трансформація фінансового сектору» та постійного партнера юридичного факультету – Асоціації правників України в розробці Методичних рекомендацій із питань відновлення платоспроможності фізичних осіб для вразливих груп населення.

Методичні рекомендації спрямовані на деталізацію та практичне застосування положень Кодексу України з процедур банкрутства щодо відносної новели вітчизняного законодавства – відновленню платоспроможності фізичної особи або визнання її банкрутом.

Так, одна з авторів методичних рекомендацій, студентка юридичного факультету ЗНУ, Валерія Тимошенко зазначає, що досвід участі у проєкті надав змогу досліджувати та здійснювати аналіз практики застосування положень Кодексу України з процедур банкрутства, виявляти разом із правничою спільнотою сильні та слабкі сторони Кодексу. А також – напрацювати пропозиції для усунення виявлених недоліків, що обов’язково стане у нагоді у подальшій професійній діяльності юриста.

Студенти-магістри юридичного факультету висловлюють щиру вдячність усім партнерам й адміністрації факультету за можливість розвиватись професійно ще на етапі навчання в університеті.

Юридичний факультет

( ! ) Warning: json_decode() expects parameter 1 to be string, array given in /var/www/cms/gdcms/scripts/news/view_details.php on line 156
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation