Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач Школи Конфуція Ван Цзінчжоу проведе онлайн-тренування з вправами ушу та цигун

21.01.2021 17:00 Все Головні новини Школа Конфуція ZNU Zaporizhzhia National University Школа Конфуція онлайн-тренування

У Школі Конфуція ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) не лише дбають про те, аби її слухачі отримали якісні знання з китайської мови. Крім того, його викладачі – педагоги із Аньхойського педагогічного університету (Китай) докладають чимало зусиль, аби ознайомити не лише слухачів, але й усіх охочих із китайською культурою, зокрема із традиційними бойовими мистецтвами цієї країни. Не стали такій практиці на заваді й карантинні обмеження в країні: зараз події відбуються в онлайн-форматі.

Уже в цю суботу, 23 січня, о 14:00 відбудеться онлайн-тренування з професором, викладачем Школи Конфуція, носієм китайський традицій – Ван Цзінчжоу.

У програмі заняття – ознайомлення з вправами ушу та цигун, направлені на профілактику та реабілітацію від COVID-19.

Запрошуємо усіх охочих приєднатися до майстер-класу в режимі онлайн. Покликання на тренування стане відомо незабаром на сторінці Федерації:

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52930 and cach_timestamp>1614205529
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'