Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запрошуємо студентів стати учасниками вебінару «Тайм-менеджмент» від ПАТ «Запоріжсталь»

Запрошуємо студентів стати учасниками вебінару «Тайм-менеджмент»  від ПАТ «Запоріжсталь»

Шановні студенти інженерного навчально-наукового інституту та математичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) нагадуємо, що 25 січня з 13.00 до 15.30 відбудеться вебінар «Тайм-менеджмент», який проводить для вас ПАТ «Запоріжсталь».

Бізнес-тренер вебінару - Катерина Васильєва.

Щоб стати учасниками заходу, вам необхідно зареєструватися на сторінці https://forms.gle/rrJi68Cy29xZnrN8A не пізніше, ніж 24 січня до 12.00.

На передодні заходу всі учасники отримають покликання, за яким і відбудеться вебінар.

Увага! Якщо осіб, зареєстрованих до участі в вебінарі, виявиться 60 і більше, то реєстрація може бути припинена заздалегідь!

Шановні студенти! Не втратьте можливість підвищити свій професійний рівень на цікавому і корисному вебінарі від ПАТ «Запоріжсталь»! Реєструйтеся до участі завчасно!

Інженерний навчально-науковий інститут