ukr

Ректор ЗНУ Микола Фролов привітав переможців конкурсного відбору-2020 програми Erasmus+ за напрямом Жана Моне

Сьогодні, сімнадцятого серпня 2020 року, оприлюднили результати конкурсного відбору 2020 р. програми Erasmus+ за напрямом Жана Моне. Одразу три проєкти нашого вишу стали переможцями!

Йдеться про такі роботи науковців нашого вишу:
«Адаптація кращих практик європейської політики історичної пам'яті до потреб українського суспільства» «Tailoring European Memory Politics for Peacemaking in Ukrainian Society» (академічний координатор – Іва Павленко, викладач факультету соціології та управління ЗНУ), розмір фінансування 29400 євро;
«Європейські цінності й стандарти у галузі медіа для незалежної журналістики у добу пост-правди» «European Media Standards and Values for Independent Journalism in Post-Truth Era / EU-Indy» (академічний координатор – доцент Катерина Сіріньок-Долгарьова, заступник декана факультету журналістики ЗНУ), розмір фінансування 29400 євро;
«Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні» «Diversification of rural tourism through sustainability and creativity: disseminating European experience in Ukraine» (академічний координатор – доцент Наталія Венгерська, викладач економічного факультету ЗНУ), розмір фінансування 23688 євро.
Ректор ЗНУ Микола Фролов:
- Вітаю команди переможців та усіх причетних, адже до проєктної роботи наразі долучені всі факультети університету. Відтепер шість проєктів Erasmus+ Жана Моне і два KA2 реалізовуватимуться у виші. Значна перемога Запорізького національного університету!
Важливо, що ми конкретними справами доводимо ефективність стратегії розвитку Запорізького національного університету як регіонального європейського вишу!
Особлива вдячність кандидату філологічних наук, доценту кафедри німецької філології і перекладу ЗНУ, шановній Олені Тупахіній за фахову допомогу, неймовірний досвід та підтримку!
Таблиця з результатами конкурсу:
Зауважимо, що з 38 проєктів за участі України 3 проєкти представлені командами Запорізького національного університету!

23.01.2021 18:28:00